align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 9. krog 15.10.17
   TEKMA: Britof - Škofja Loka-Medvode 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Mesarić Patrik (V)
  2  Fuchs Leon
  6  Saje Jakob
  7  Ivanšek Matic (K)
  8  Seferagić Leo
  9  Oman Matija
  13  Mijić Tin
  15  Kuštrin Matej
  17  Kuvek Marko
  18  Ristić Marko
  19  Eržen Kristjan
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Debenec Nik (V)
  3  Bratož Gaber
  4  Debeljak Jaka
  5  Mrak Lenart
  6  Rimac Leo
  7  Bernik Bine (K)
  8  Ziberi Arif
  10  Alič Tristan
  11  Avdić Marko
  14  Knežević Andrej
  17  Štravs Andraž
  Rezervni igralci
  3  Suljić Adnan
  4  Marjanica Antonio
  5  Podbregar Nik
  Rezervni igralci
  2  Krajnc Matic
  18  Bogataj Rok
  19  Mrkulić Tian
   TRENER
   Britof
   Košir Tomaž
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 7 - Ivanšek Matic (12') 11m
   2 : 0 6 - Saje Jakob (35')
   3 : 0 3 - Suljić Adnan (47')
   4 : 0 4 - Marjanica Antonio (55')
   Škofja Loka-Medvode
   OPOMINJANI
   Britof
    3 - Suljić Adnan (65')
   Škofja Loka-Medvode
    17 - Štravs Andraž (50')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  36'     3 - Suljić Adnan
       9 - Oman Matija
  36'     5 - Podbregar Nik
       15 - Kuštrin Matej
  46'     4 - Marjanica Antonio
       19 - Eržen Kristjan
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  45'     18 - Bogataj Rok
       11 - Avdić Marko
  60'     19 - Mrkulić Tian
       17 - Štravs Andraž
  65'     2 - Krajnc Matic
       6 - Rimac Leo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan