align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 10. krog 22.10.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šenčur 4 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Novakov Kjire (V)
  4  Kovač Erik
  7  Perović Filip
  8  Krajnović Admir
  9  Adrović Deen
  11  Homan Luka
  14  Stević Leon
  15  Štojs Sven (K)
  17  Pleša Ambrož
  18  Gorinjac Lian
  20  Kerić Arnes
   Šenčur
Priimek in ime
  4  Jenko Domen
  6  Šunkar Jaka
  7  Kuzma Žan
  8  Kastelic Miha
  10  Gashi Pllumbi
  15  Križnar Žan (K)
  17  Puka Valmir
  18  Šoštarič Urban
  21  Gantar Lenart
  23  Kabashi Blend
  41  Pirc Marko (V)
  Rezervni igralci
  2  Furtula Marušič Aleksej
  3  Kunčič Benjamin
  5  Varcar Anis
  6  Silahić Ervin
  10  Krupić Edvin
  13  Hvala Tristan
  16  Ilić Džafić Goran
  Rezervni igralci
  1  Dolhar Urban
  5  Stanković Mark
  9  Ajdovec Jan
  19  Remic Jernej
  20  Perdan David
  22  Zager Maks
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   Šenčur
   Mubi Narsej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 11 - Homan Luka (18')
   2 : 0 20 - Kerić Arnes (29')
   3 : 0 14 - Stević Leon (65')
   4 : 1 2 - Furtula Marušič Aleksej (68')
   Šenčur
   3 : 1 19 - Remic Jernej (67')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šenčur
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     3 - Kunčič Benjamin
       4 - Kovač Erik
  49'     2 - Furtula Marušič Aleksej
       20 - Kerić Arnes
  51'     10 - Krupić Edvin
       18 - Gorinjac Lian
  55'     13 - Hvala Tristan
       11 - Homan Luka
  57'     6 - Silahić Ervin
       17 - Pleša Ambrož
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  36'     5 - Stanković Mark
       6 - Šunkar Jaka
  36'     9 - Ajdovec Jan
       4 - Jenko Domen
  47'     19 - Remic Jernej
       10 - Gashi Pllumbi
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan