align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 10. krog 22.10.17
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Triglav Domplan 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pratljačić Anto
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Debenec Nik (V)
  2  Krajnc Matic
  3  Bratož Gaber
  4  Debeljak Jaka
  5  Mrak Lenart
  7  Bernik Bine
  8  Ziberi Arif
  10  Alič Tristan (K)
  11  Avdić Marko
  14  Knežević Andrej
  17  Štravs Andraž
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  1  Kordič Aljaž (V)
  2  Gautam Vyas Dev
  3  Gartner Anže
  5  Mohorič Rok Robert
  6  Koren Staš
  7  Maksimović Tihomir
  8  Prestor Luka (K)
  11  Marković Ivano
  14  Skinder Savić Klemen
  16  Radosavljević Alex
  18  Bajrović Emre
  Rezervni igralci
  18  Bogataj Rok
  19  Mrkulić Tian
  Rezervni igralci
  10  Sallahi Nderim
  12  Mešinović Inas
  15  Perko Jakob
  17  Veseli Ensar
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 3 - Bratož Gaber (1')
   2 : 0 10 - Alič Tristan (25')
   Triglav Domplan
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    1 - Debenec Nik (34')
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  54'     18 - Bogataj Rok
       2 - Krajnc Matic
  61'     19 - Mrkulić Tian
       5 - Mrak Lenart
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Mešinović Inas
       1 - Kordič Aljaž
  61'     10 - Sallahi Nderim
       18 - Bajrović Emre
  67'     17 - Veseli Ensar
       14 - Skinder Savić Klemen
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan