align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 10. krog 24.10.17
   TEKMA: Sava Kranj - Zarica Kranj 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Majnik Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Pristov Matic (V)
  3  Petkovski Petar
  4  Marinović Dejan
  5  Arzenšek Lovro
  7  Duraković Nicolas (K)
  8  Saje Jan
  9  Bolić Amadej
  15  Cvek Andrej
  16  Primožič Maj
  18  Zupanc Matic
  22  Pogačnik Izak
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Klemenc Tomi (V)
  2  Stojanov Kristjan
  3  Bexheti Ilber
  6  Maček Tilen (K)
  7  Kabashi Kujtim
  8  Grašič Martin
  9  Grašič Enej
  10  Lukan Jan
  11  Idrizoski Edin
  14  Stanovnik Lenart
  15  Knavs Matic
  Rezervni igralci
  10  Kondić Sergej
  11  Salihović Leon
  14  Boškan Darko
  19  Zupančič Nik
  20  Ramosaj Arigon
  80  Knap Tibor
  Rezervni igralci
  4  Dizdarević Alen
  5  Dagarin Benjamin
  17  Košica Luka
  18  Oštir Nace
   TRENER
   Sava Kranj
   Kondić Rajko
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 1 16 - Primožič Maj (28')
   2 : 1 9 - Bolić Amadej (35')
   3 : 1 18 - Zupanc Matic (62')
   Zarica Kranj
   0 : 1 11 - Idrizoski Edin (11')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    4 - Marinović Dejan (24')
    5 - Arzenšek Lovro (63')
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  17'     10 - Kondić Sergej
       7 - Duraković Nicolas
  63'     11 - Salihović Leon
       8 - Saje Jan
  69'     20 - Ramosaj Arigon
       9 - Bolić Amadej
  70'     14 - Boškan Darko
       16 - Primožič Maj
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Oštir Nace
       7 - Kabashi Kujtim
  60'     17 - Košica Luka
       15 - Knavs Matic
  64'     5 - Dagarin Benjamin
       3 - Bexheti Ilber
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan