align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 11. krog 26.10.17
   TEKMA: Triglav Domplan - Šobec Lesce 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime Rojen
  2  Mohorič Rok Robert (K) 15.05.03
  4  Gartner Anže 14.02.03
  6  Gautam Vyas Dev 18.05.04
  7  Harambašić Edin 15.05.03
  8  Prestor Luka 15.06.04
  9  Skinder Savić Klemen 13.02.03
  10  Hervatin Luka 10.10.04
  11  Maksimović Tihomir 24.03.04
  12  Kordič Aljaž (V) 18.07.03
  13  Bajrović Emre 25.07.04
  19  Marković Ivano 22.09.03
   Šobec Lesce
Priimek in ime Rojen
  1  Mihajlović Siniša (V) 03.03.04
  2  Topić Nejc 06.03.03
  3  Miličić Eržen Nejc 10.12.03
  4  Pernuš Matej 07.05.03
  5  Maltar Žiga (K) 23.01.04
  6  Notersberg Tim 18.09.03
  7  Mohorič Gal 09.04.03
  8  Fister Tim 27.01.04
  9  Blagojević Saša 26.03.04
  10  Pretnar Aljaž 13.04.03
  11  Fister Maks 30.04.03
  Rezervni igralci
  3  Sallahi Nderim 10.04.06
  14  Štern Filip 27.04.04
  15  Ipavec Lakner Gašper 21.05.04
  16  Perko Jakob 03.09.03
  17  Veseli Ensar 15.08.04
  18  Jeršin Mark 03.02.04
  Rezervni igralci
  13  Livk Bine 16.10.04
  14  Volmajer Jure 21.11.04
  15  Humerca Matic 29.09.04
  16  Gorjanc Jan 22.04.04
  17  Trojar Peter 28.07.04
  18  Kolev Darko 14.03.04
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Triglav Domplan
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
    10 - Hervatin Luka (16')
    7 - Harambašić Edin (23')
   Šobec Lesce
    10 - Pretnar Aljaž (45')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  55'     3 - Sallahi Nderim
       10 - Hervatin Luka
  67'     17 - Veseli Ensar
       13 - Bajrović Emre
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Livk Bine
       2 - Topić Nejc
  36'     14 - Volmajer Jure
       8 - Fister Tim
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan