align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 11. krog 26.10.17
   TEKMA: Triglav Domplan - Šobec Lesce 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Mohorič Rok Robert (K)
  4  Gartner Anže
  6  Gautam Vyas Dev
  7  Harambašić Edin
  8  Prestor Luka
  9  Skinder Savić Klemen
  10  Hervatin Luka
  11  Maksimović Tihomir
  12  Kordič Aljaž (V)
  13  Bajrović Emre
  19  Marković Ivano
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mihajlović Siniša (V)
  2  Topić Nejc
  3  Miličić Eržen Nejc
  4  Pernuš Matej
  5  Maltar Žiga (K)
  6  Notersberg Tim
  7  Mohorič Gal
  8  Fister Tim
  9  Blagojević Saša
  10  Pretnar Aljaž
  11  Fister Maks
  Rezervni igralci
  3  Sallahi Nderim
  14  Štern Filip
  15  Ipavec Lakner Gašper
  16  Perko Jakob
  17  Veseli Ensar
  18  Jeršin Mark
  Rezervni igralci
  13  Livk Bine
  14  Volmajer Jure
  15  Humerca Matic
  16  Gorjanc Jan
  17  Trojar Peter
  18  Kolev Darko
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Triglav Domplan
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
    10 - Hervatin Luka (16')
    7 - Harambašić Edin (23')
   Šobec Lesce
    10 - Pretnar Aljaž (45')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  55'     3 - Sallahi Nderim
       10 - Hervatin Luka
  67'     17 - Veseli Ensar
       13 - Bajrović Emre
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Livk Bine
       2 - Topić Nejc
  36'     14 - Volmajer Jure
       8 - Fister Tim
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan