align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 11. krog 29.10.17
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Sava Kranj 3 : 2 (2 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Debenec Nik (V)
  3  Bratož Gaber
  4  Debeljak Jaka
  5  Mrak Lenart
  7  Bernik Bine (K)
  8  Ziberi Arif
  9  Podobnik Martin
  10  Alič Tristan
  11  Avdić Marko
  17  Štravs Andraž
  24  Knežević Andrej
   Sava Kranj
Priimek in ime
  3  Petkovski Petar
  4  Marinović Dejan (K)
  5  Arzenšek Lovro
  8  Saje Jan
  9  Bolić Amadej
  10  Kondić Sergej
  15  Cvek Andrej
  16  Primožič Maj
  18  Zupanc Matic
  22  Pogačnik Izak
  80  Knap Tibor (V)
  Rezervni igralci
  2  Krajnc Matic
  6  Mrkulić Tian
  Rezervni igralci
  1  Pristov Matic (V)
  11  Salihović Leon
  14  Kalabić Nikola
  19  Zupančič Nik
  20  Ramosaj Arigon
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   Sava Kranj
   Kondić Rajko
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 1 10 - Alič Tristan (15')
   2 : 1 10 - Alič Tristan (21')
   3 : 1 7 - Bernik Bine (37')
   Sava Kranj
   0 : 1 9 - Bolić Amadej (7')
   3 : 2 4 - Marinović Dejan (50')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    8 - Ziberi Arif (50')
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  50'     2 - Krajnc Matic
       17 - Štravs Andraž
  62'     6 - Mrkulić Tian
       9 - Podobnik Martin
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  40'     11 - Salihović Leon
       10 - Kondić Sergej
  60'     19 - Zupančič Nik
       8 - Saje Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan