align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 11. krog 29.10.17
   TEKMA: Britof - SIJ Acroni Jesenice 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Mesarić Patrik (V)
  4  Marjanica Antonio
  5  Suljić Adnan
  6  Saje Jakob
  7  Ivanšek Matic (K)
  15  Kuštrin Matej
  17  Kuvek Marko
  19  Eržen Kristjan
  28  Fuchs Leon
  97  Podbregar Nik
  99  Jenko Mark
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Novakov Kjire (V)
  4  Kovač Erik
  7  Perović Filip
  8  Stević Leon
  9  Adrović Deen
  10  Krupić Edvin
  11  Homan Luka
  15  Štojs Sven (K)
  17  Pleša Ambrož
  18  Gorinjac Lian
  20  Kerić Arnes
  Rezervni igralci
  11  Šutić Stefan
  18  Ristić Marko
  70  Oman Matija
  Rezervni igralci
  3  Kunčič Benjamin
  5  Bajrić Emir
  6  Furtula Marušič Aleksej
  13  Hvala Tristan
   TRENER
   Britof
   Košir Tomaž
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 97 - Podbregar Nik (52') 11m
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 1 11 - Homan Luka (65')
   OPOMINJANI
   Britof
   SIJ Acroni Jesenice
    9 - Adrović Deen (59')
   IZKLJUČENI
   Britof
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  48'     70 - Oman Matija
       99 - Jenko Mark
  51'     11 - Šutić Stefan
       15 - Kuštrin Matej
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  48'     5 - Bajrić Emir
       4 - Kovač Erik
  49'     6 - Furtula Marušič Aleksej
       20 - Kerić Arnes
  55'     3 - Kunčič Benjamin
       18 - Gorinjac Lian
  65'     13 - Hvala Tristan
       7 - Perović Filip
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan