align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 13. krog 15.04.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - SIJ Acroni Jesenice 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Habuš Žan
   1. pomočnik: Jamnik Manca
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Knežević Matej (V) 18.09.04
  3  Bratož Gaber 01.01.03
  5  Mrak Lenart 25.05.04
  7  Bernik Bine (K) 14.04.03
  8  Ziberi Arif 16.01.03
  9  Pešić Tjaž 19.06.04
  10  Avdić Marko 15.09.04
  11  Podobnik Martin 10.04.03
  14  Knežević Andrej 16.02.03
  18  Štravs Andraž 04.11.03
  19  Mrkulić Tian 15.07.03
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Novakov Kjire (V) 28.08.03
  3  Kunčič Benjamin 27.06.04
  4  Kovač Erik 31.07.04
  6  Silahić Ervin 05.10.04
  7  Stević Leon 10.10.04
  8  Krajnović Admir (K) 15.09.03
  9  Adrović Deen 11.08.04
  10  Krupić Edvin 03.03.04
  11  Homan Luka 30.01.04
  17  Pleša Ambrož 13.06.03
  20  Štojs Sven 30.08.03
  Rezervni igralci
  6  Rimac Leo 14.03.06
  Rezervni igralci
  5  Mulej Niki 06.02.05
  13  Hvala Tristan 05.12.04
  14  Varcar Anis 25.08.04
  15  Ilić Džafić Goran 07.07.04
  18  Gorinjac Lian 07.08.04
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 9 - Pešić Tjaž (34')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Bernik Bine (29')
   SIJ Acroni Jesenice
    1 - Novakov Kjire (43')
    10 - Krupić Edvin (61')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  53'     6 - Rimac Leo
       9 - Pešić Tjaž
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     5 - Mulej Niki
       3 - Kunčič Benjamin
  51'     18 - Gorinjac Lian
       20 - Štojs Sven
  66'     14 - Varcar Anis
       6 - Silahić Ervin
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
15. krog 21.04.18
Kondor Godešič : Niko Železniki 0 : 4
Preddvor : Royal Sport DLN 2 : 2
Visoko : JuRentA Bitnje 1 : 1
Žiri : Britof 5 : 1
Naklo : Škofja Loka 0 : 1
Polet : Zarica Kranj B 2 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan