align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 13. krog 15.04.18
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - SIJ Acroni Jesenice 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Habuš Žan
   1. pomočnik: Jamnik Manca
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Knežević Matej (V)
  3  Bratož Gaber
  5  Mrak Lenart
  7  Bernik Bine (K)
  8  Ziberi Arif
  9  Pešić Tjaž
  10  Avdić Marko
  11  Podobnik Martin
  14  Knežević Andrej
  18  Štravs Andraž
  19  Mrkulić Tian
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Novakov Kjire (V)
  3  Kunčič Benjamin
  4  Kovač Erik
  6  Silahić Ervin
  7  Stević Leon
  8  Krajnović Admir (K)
  9  Adrović Deen
  10  Krupić Edvin
  11  Homan Luka
  17  Pleša Ambrož
  20  Štojs Sven
  Rezervni igralci
  6  Rimac Leo
  Rezervni igralci
  5  Mulej Niki
  13  Hvala Tristan
  14  Varcar Anis
  15  Ilić Džafić Goran
  18  Gorinjac Lian
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Hirkić Sandi
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 9 - Pešić Tjaž (34')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    7 - Bernik Bine (29')
   SIJ Acroni Jesenice
    1 - Novakov Kjire (43')
    10 - Krupić Edvin (61')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  53'     6 - Rimac Leo
       9 - Pešić Tjaž
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     5 - Mulej Niki
       3 - Kunčič Benjamin
  51'     18 - Gorinjac Lian
       20 - Štojs Sven
  66'     14 - Varcar Anis
       6 - Silahić Ervin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
26. krog 25.05.19
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Komenda 3 : 2
Ivančna Gorica : Žiri 1 : 4
Brinje Grosuplje : Sava Kranj 3 : 3
Zagorje : Bled Hirter 2 : 1
GNL-člani 2018/19
21. krog 25.05.19
Zarica Kranj : Visoko 2 : 4
Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2
Šobec Lesce : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 0
Škofja Loka : Bohinj 0 : 3
Preddvor : Polet 4 : 1
Britof : Velesovo 3 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan