align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 13. krog 15.04.18
   TEKMA: Britof - Šenčur 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Štrajhar Primož
   1. pomočnik: Vesel Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Mesarić Patrik (V)
  4  Marjanica Antonio
  5  Suljić Adnan
  6  Saje Jakob
  7  Ivanšek Matic (K)
  8  Seferagić Leo
  10  Maksimović Tihomir
  13  Mijić Tin
  15  Kuštrin Matej
  17  Kuvek Marko
  18  Ristić Marko
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Dolhar Urban (V)
  5  Stanković Mark
  6  Šunkar Jaka
  8  Kastelic Miha
  9  Ajdovec Jan
  11  Pintarič Aljaž
  15  Križnar Žan (K)
  16  Ažman Mark
  18  Šoštarič Urban
  21  Gantar Lenart
  23  Kabashi Blend
  Rezervni igralci
  9  Oman Matija
  11  Šutić Stefan
  12  Podbregar Nik
  14  Jenko Mark (V)
  16  Eržen Kristjan
  20  Mešinović Inas
  Rezervni igralci
  2  Rogelj Nejc
  7  Kuzma Žan
  19  Remic Jernej
  20  Perdan David
  22  Zager Maks
   TRENER
   Britof
   Košir Tomaž
   Šenčur
   Mubi Narsej
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 13 - Mijić Tin (21')
   2 : 1 7 - Ivanšek Matic (57')
   Šenčur
   1 : 1 16 - Ažman Mark (35')
   2 : 2 5 - Stanković Mark (60')
   OPOMINJANI
   Britof
    5 - Suljić Adnan (59')
    15 - Kuštrin Matej (63')
   Šenčur
    11 - Pintarič Aljaž (37')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Šenčur
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Jenko Mark
       4 - Marjanica Antonio
  61'     16 - Eržen Kristjan
       17 - Kuvek Marko
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  22'     19 - Remic Jernej
       21 - Gantar Lenart
  46'     7 - Kuzma Žan
       6 - Šunkar Jaka
  60'     2 - Rogelj Nejc
       18 - Šoštarič Urban
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan