align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 15. krog 26.04.18
   TEKMA: Britof - Šenčur 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Mesarić Patrik (V)
  4  Marjanica Antonio
  5  Suljić Adnan
  6  Saje Jakob
  7  Ivanšek Matic (K)
  8  Seferagić Leo
  10  Maksimović Tihomir
  12  Podbregar Nik
  17  Kuvek Marko
  18  Ristić Marko
  19  Mijić Tin
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Dolhar Urban (V)
  5  Stanković Mark
  6  Šunkar Jaka
  8  Kastelic Miha
  9  Ajdovec Jan
  11  Pintarič Aljaž
  15  Križnar Žan (K)
  16  Ažman Mark
  17  Puka Valmir
  19  Remic Jernej
  21  Gantar Lenart
  Rezervni igralci
  2  Fuchs Leon
  9  Oman Matija
  11  Šutić Stefan
  14  Jenko Mark
  15  Kuštrin Matej
  16  Eržen Kristjan
  20  Mešinović Inas (V)
  Rezervni igralci
  2  Rogelj Nejc
  4  Jenko Domen
  7  Kuzma Žan
  10  Gashi Pllumbi
  18  Šoštarič Urban
  22  Zager Maks
   TRENER
   Britof
   Košir Tomaž
   Šenčur
   Mubi Narsej
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 7 - Ivanšek Matic (56')
   Šenčur
   OPOMINJANI
   Britof
    6 - Saje Jakob (44')
   Šenčur
    17 - Puka Valmir (39')
    6 - Šunkar Jaka (42')
   IZKLJUČENI
   Britof
   Šenčur
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  45'     2 - Fuchs Leon
       4 - Marjanica Antonio
  52'     16 - Eržen Kristjan
       8 - Seferagić Leo
  65'     15 - Kuštrin Matej
       6 - Saje Jakob
  67'     14 - Jenko Mark
       19 - Mijić Tin
  69'     11 - Šutić Stefan
       10 - Maksimović Tihomir
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  45'     4 - Jenko Domen
       15 - Križnar Žan
  47'     10 - Gashi Pllumbi
       19 - Remic Jernej
  54'     7 - Kuzma Žan
       8 - Kastelic Miha
  62'     2 - Rogelj Nejc
       6 - Šunkar Jaka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan