align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 16. krog 06.05.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Britof 4 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  0  Miličić Eržen Nejc
  1  Trojar Peter (V)
  4  Blagojević Saša
  5  Pernuš Matej
  6  Notersberg Tim
  7  Mohorič Gal
  8  Topić Nejc
  9  Fister Maks (K)
  10  Pretnar Aljaž
  11  Volmajer Jure
  18  Maltar Žiga
   Britof
Priimek in ime
  1  Mesarić Patrik (V)
  4  Marjanica Antonio
  6  Saje Jakob
  7  Ivanšek Matic (K)
  8  Seferagić Leo
  10  Maksimović Tihomir
  12  Podbregar Nik
  13  Mijić Tin
  17  Kuvek Marko
  18  Ristić Marko
  19  Suljić Adnan
  Rezervni igralci
  14  Humerca Matic
  15  Livk Bine
  16  Gorjanc Jan
  17  Fister Tim
  Rezervni igralci
  2  Fuchs Leon
  9  Oman Matija
  11  Šutić Stefan
  15  Kuštrin Matej
  16  Eržen Kristjan
  20  Mešinović Inas
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Britof
   Košir Tomaž
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 9 - Fister Maks (20')
   2 : 1 9 - Fister Maks (46')
   3 : 1 14 - Humerca Matic (55')
   4 : 1 9 - Fister Maks (67')
   Britof
   1 : 1 7 - Ivanšek Matic (40')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    6 - Notersberg Tim (55')
   Britof
    6 - Saje Jakob (50')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Britof
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  16'     15 - Livk Bine
       8 - Topić Nejc
  36'     14 - Humerca Matic
       11 - Volmajer Jure
  58'     17 - Fister Tim
       15 - Livk Bine
  68'     16 - Gorjanc Jan
       9 - Fister Maks
   Britof
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Eržen Kristjan
       4 - Marjanica Antonio
  36'     2 - Fuchs Leon
       13 - Mijić Tin
  52'     15 - Kuštrin Matej
       17 - Kuvek Marko
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan