align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 16. krog 06.05.18
   TEKMA: Šenčur - Sava Kranj 2 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Dolhar Urban (V)
  5  Stanković Mark
  6  Šunkar Jaka
  8  Kastelic Miha
  9  Ajdovec Jan
  11  Pintarič Aljaž
  15  Križnar Žan (K)
  16  Ažman Mark
  17  Puka Valmir
  18  Šoštarič Urban
  21  Gantar Lenart
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Pristov Matic (V)
  3  Petkovski Petar
  4  Marinović Dejan
  5  Arzenšek Lovro
  7  Duraković Nicolas (K)
  8  Saje Jan
  10  Kondić Sergej
  13  Jaklič Urh
  15  Cvek Andrej
  16  Primožič Maj
  18  Zupanc Matic
  Rezervni igralci
  2  Rogelj Nejc
  4  Jenko Domen
  7  Kuzma Žan
  10  Gashi Pllumbi
  19  Remic Jernej
  Rezervni igralci
  2  Dvojmoč Tilen
  9  Bolić Amadej
  11  Salihović Leon
  14  Kalabić Nikola
  19  Zupančič Nik
  20  Petkovski Filip
   TRENER
   Šenčur
   Mubi Narsej
   Sava Kranj
   Kondić Rajko
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 2 16 - Ažman Mark (49')
   2 : 3 9 - Ajdovec Jan (56') 11m
   Sava Kranj
   0 : 1 16 - Primožič Maj (26')
   0 : 2 8 - Saje Jan (37')
   1 : 3 16 - Primožič Maj (50')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    21 - Gantar Lenart (22')
    11 - Pintarič Aljaž (62')
   Sava Kranj
    18 - Zupanc Matic (59')
    7 - Duraković Nicolas (71')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  36'     7 - Kuzma Žan
       8 - Kastelic Miha
  36'     10 - Gashi Pllumbi
       6 - Šunkar Jaka
  50'     4 - Jenko Domen
       16 - Ažman Mark
  60'     2 - Rogelj Nejc
       18 - Šoštarič Urban
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  54'     11 - Salihović Leon
       8 - Saje Jan
  63'     9 - Bolić Amadej
       10 - Kondić Sergej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan