align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 16. krog 07.05.18
   TEKMA: Zarica Kranj - Triglav Domplan 5 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Eržen Tjaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  4  Bexheti Ilber
  7  Kabashi Kujtim
  8  Klemenc Tomi
  9  Grašič Enej
  10  Lukan Jan (K)
  11  Idrizoski Edin
  12  Grašič Martin
  15  Knavs Matic
  21  Stanovnik Lenart
  23  Stojanov Kristjan
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Sallahi Nderim
  4  Gartner Anže
  5  Mohorič Rok Robert
  6  Radosavljević Alex
  8  Ćosić Luka
  9  Jagodic Timon
  10  Skinder Savić Klemen
  11  Jeršin Mark
  12  Kordič Aljaž (V,K)
  14  Koren Staš
  17  Veseli Ensar
  Rezervni igralci
  5  Dizdarević Alen
  29  Vizovišek Anej
  44  Oštir Nace
  Rezervni igralci
  15  Hervatin Luka
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 11 - Idrizoski Edin (24')
   2 : 0 10 - Lukan Jan (37')
   3 : 0 11 - Idrizoski Edin (43')
   4 : 0 10 - Lukan Jan (55')
   5 : 0 29 - Vizovišek Anej (57')
   Triglav Domplan
   5 : 1 10 - Skinder Savić Klemen (59')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   Triglav Domplan
    15 - Hervatin Luka (62')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  47'     5 - Dizdarević Alen
       15 - Knavs Matic
  49'     44 - Oštir Nace
       7 - Kabashi Kujtim
  53'     29 - Vizovišek Anej
       9 - Grašič Enej
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  26'     15 - Hervatin Luka
       11 - Jeršin Mark
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan