align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 17. krog 13.05.18
   TEKMA: Britof - SIJ Acroni Jesenice 6 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  1  Mesarić Patrik (V)
  2  Fuchs Leon
  6  Saje Jakob
  7  Ivanšek Matic (K)
  8  Seferagić Leo
  10  Maksimović Tihomir
  12  Podbregar Nik
  16  Eržen Kristjan
  17  Kuvek Marko
  18  Ristić Marko
  19  Suljić Adnan
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Novakov Kjire (V)
  3  Kunčič Benjamin
  4  Kovač Erik
  7  Perović Filip
  9  Adrović Deen
  10  Krupić Edvin
  11  Homan Luka
  15  Kerić Arnes (K)
  17  Pleša Ambrož
  19  Stević Leon
  20  Brajič Anže
  Rezervni igralci
  3  Mešinović Inas (V)
  4  Marjanica Antonio
  11  Šutić Stefan
  15  Kuštrin Matej
  Rezervni igralci
  5  Mulej Niki
  6  Silahić Ervin
  14  Hvala Tristan
  16  Mladenović Igor
  21  Komljenovič Luka
   TRENER
   Britof
   Košir Tomaž
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   STRELCI
   Britof
   1 : 0 10 - Maksimović Tihomir (9')
   2 : 0 19 - Suljić Adnan (10')
   3 : 0 10 - Maksimović Tihomir (40')
   4 : 0 10 - Maksimović Tihomir (43')
   5 : 0 10 - Maksimović Tihomir (45')
   6 : 0 4 - Marjanica Antonio (65')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Britof
    19 - Suljić Adnan (47')
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Kovač Erik (38')
    7 - Perović Filip (53')
    11 - Homan Luka (55')
   IZKLJUČENI
   Britof
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Britof
  Minuta  Igralec
  40'     15 - Kuštrin Matej
       12 - Podbregar Nik
  44'     4 - Marjanica Antonio
       16 - Eržen Kristjan
  49'     11 - Šutić Stefan
       6 - Saje Jakob
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  18'     6 - Silahić Ervin
       19 - Stević Leon
  36'     5 - Mulej Niki
       20 - Brajič Anže
  52'     21 - Komljenovič Luka
       3 - Kunčič Benjamin
  57'     14 - Hvala Tristan
       11 - Homan Luka
  63'     16 - Mladenović Igor
       4 - Kovač Erik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan