align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 17. krog 13.05.18
   TEKMA: Triglav Domplan - Šenčur 0 : 16 (0 : 6)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Florjančič Karin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  1  Kordič Aljaž (V,K)
  2  Sallahi Nderim
  3  Gartner Anže
  6  Radosavljević Alex
  9  Jagodic Timon
  10  Fuchs Nico
  11  Jeršin Mark
  14  Koren Staš
  16  Skinder Savić Klemen
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Dolhar Urban (V)
  2  Rogelj Nejc
  4  Jenko Domen
  6  Šunkar Jaka
  7  Kuzma Žan
  8  Kastelic Miha
  9  Ajdovec Jan (K)
  11  Pintarič Aljaž
  17  Puka Valmir
  18  Šoštarič Urban
  19  Remic Jernej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  5  Stanković Mark
  10  Gashi Pllumbi
  15  Križnar Žan
  16  Ažman Mark
  22  Zager Maks
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   Šenčur
   Mubi Narsej
   STRELCI
   Triglav Domplan
   Šenčur
   0 : 1 7 - Kuzma Žan (8')
   0 : 2 6 - Šunkar Jaka (11')
   0 : 3 7 - Kuzma Žan (25')
   0 : 4 19 - Remic Jernej (27')
   0 : 5 6 - Šunkar Jaka (30')
   0 : 6 19 - Remic Jernej (35')
   0 : 7 16 - Ažman Mark (41')
   0 : 8 9 - Ajdovec Jan (42')
   0 : 9 5 - Stanković Mark (46')
   0 : 10 5 - Stanković Mark (50')
   0 : 11 9 - Ajdovec Jan (53')
   0 : 12 22 - Zager Maks (54')
   0 : 13 17 - Puka Valmir (56')
   0 : 14 9 - Ajdovec Jan (63')
   0 : 15 9 - Ajdovec Jan (67')
   0 : 16 16 - Ažman Mark (68')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Šenčur
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  36'     5 - Stanković Mark
       19 - Remic Jernej
  36'     10 - Gashi Pllumbi
       8 - Kastelic Miha
  36'     16 - Ažman Mark
       6 - Šunkar Jaka
  36'     22 - Zager Maks
       7 - Kuzma Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan