align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 18. krog 16.05.18
   TEKMA: Zarica Kranj - Britof 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Arvaj Martin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  4  Bexheti Ilber
  6  Maček Tilen (K)
  7  Kabashi Kujtim
  9  Grašič Enej
  10  Lukan Jan
  11  Idrizoski Edin
  12  Grašič Martin
  15  Knavs Matic
  21  Stanovnik Lenart
  23  Stojanov Kristjan
   Britof
Priimek in ime
  1  Mesarić Patrik (V)
  2  Fuchs Leon
  6  Saje Jakob
  7  Ivanšek Matic (K)
  8  Seferagić Leo
  10  Maksimović Tihomir
  12  Podbregar Nik
  15  Kuštrin Matej
  16  Eržen Kristjan
  17  Kuvek Marko
  18  Ristić Marko
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  5  Dizdarević Alen
  8  Klemenc Tomi
  17  Košica Luka
  29  Vizovišek Anej
  44  Oštir Nace
  Rezervni igralci
  4  Marjanica Antonio
  11  Šutić Stefan
  20  Mešinović Inas (V)
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   Britof
   Košir Tomaž
   STRELCI
   Zarica Kranj
   Britof
   0 : 1 10 - Maksimović Tihomir (26')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    44 - Oštir Nace (61')
    8 - Klemenc Tomi (63')
   Britof
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
    8 - Klemenc Tomi (70')
   Britof
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  43'     8 - Klemenc Tomi
       15 - Knavs Matic
  47'     17 - Košica Luka
       9 - Grašič Enej
  52'     44 - Oštir Nace
       7 - Kabashi Kujtim
  60'     5 - Dizdarević Alen
       21 - Stanovnik Lenart
  64'     2 - Dagarin Benjamin
       4 - Bexheti Ilber
   Britof
  Minuta  Igralec
  48'     4 - Marjanica Antonio
       15 - Kuštrin Matej
  56'     11 - Šutić Stefan
       10 - Maksimović Tihomir
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Ivančna Gorica : Bled Hirter 0 : 2
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
Komenda : Zagorje 1 : 5
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan