align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 20. krog 24.05.18
   TEKMA: Zarica Kranj - Šenčur 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Flajnik Bine
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  6  Maček Tilen (K)
  7  Kabashi Kujtim
  9  Grašič Enej
  10  Lukan Jan
  11  Idrizoski Edin
  12  Grašič Martin
  15  Knavs Matic
  17  Košica Luka
  21  Stanovnik Lenart
  23  Stojanov Kristjan
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Dolhar Urban (V)
  4  Jenko Domen
  5  Stanković Mark
  6  Šunkar Jaka
  8  Kastelic Miha
  9  Ajdovec Jan (K)
  16  Ažman Mark
  17  Puka Valmir
  18  Šoštarič Urban
  21  Gantar Lenart
  22  Zager Maks
  Rezervni igralci
  4  Bexheti Ilber
  5  Dizdarević Alen
  8  Klemenc Tomi
  44  Oštir Nace
  Rezervni igralci
  2  Rogelj Nejc
  7  Kuzma Žan
  10  Gashi Pllumbi
  11  Pintarič Aljaž
  15  Križnar Žan
  19  Remic Jernej
  23  Kabashi Blend
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   Šenčur
   Mubi Narsej
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 21 - Stanovnik Lenart (28')
   2 : 0 10 - Lukan Jan (43')
   Šenčur
   2 : 1 11 - Pintarič Aljaž (59')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   Šenčur
    7 - Kuzma Žan (27')
    11 - Pintarič Aljaž (49')
    10 - Gashi Pllumbi (51')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šenčur
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  58'     8 - Klemenc Tomi
       9 - Grašič Enej
  60'     44 - Oštir Nace
       12 - Grašič Martin
  65'     5 - Dizdarević Alen
       15 - Knavs Matic
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  36'     10 - Gashi Pllumbi
       8 - Kastelic Miha
  36'     23 - Kabashi Blend
       22 - Zager Maks
  36'     11 - Pintarič Aljaž
       18 - Šoštarič Urban
  50'     7 - Kuzma Žan
       16 - Ažman Mark
  58'     2 - Rogelj Nejc
       6 - Šunkar Jaka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan