align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 20. krog 27.05.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Novakov Kjire (V)
  4  Kovač Erik
  5  Mulej Niki
  7  Stević Leon
  8  Krajnović Admir (K)
  9  Adrović Deen
  10  Krupić Edvin
  11  Homan Luka
  14  Varcar Anis
  17  Pleša Ambrož
  20  Kerić Arnes
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Topić Nejc (V)
  2  Maltar Žiga
  5  Pernuš Matej
  7  Mohorič Gal
  10  Pretnar Aljaž
  15  Fister Maks (K)
  16  Blagojević Saša
  17  Humerca Matic
  21  Notersberg Tim
  23  Volmajer Jure
  27  Livk Bine
  Rezervni igralci
  3  Mladenović Igor
  6  Silahić Ervin
  13  Hvala Tristan
  15  Gigović Ognjen
  18  Ilić Džafić Goran
  19  Zec Matej
  Rezervni igralci
  14  Fister Tim
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Kuzmić Alen
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 10 - Krupić Edvin (19')
   2 : 1 10 - Krupić Edvin (28')
   Šobec Lesce
   1 : 1 16 - Blagojević Saša (27')
   3 : 1 23 - Volmajer Jure (70') AG
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Kovač Erik (56')
    10 - Krupić Edvin (57')
   Šobec Lesce
    21 - Notersberg Tim (18')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     3 - Mladenović Igor
       5 - Mulej Niki
  36'     19 - Zec Matej
       14 - Varcar Anis
  55'     15 - Gigović Ognjen
       11 - Homan Luka
  62'     6 - Silahić Ervin
       4 - Kovač Erik
  65'     13 - Hvala Tristan
       10 - Krupić Edvin
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Fister Tim
       27 - Livk Bine
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan