align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 21. krog 03.06.18
   TEKMA: Šobec Lesce - Zarica Kranj 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Trojar Peter (V)
  2  Miličić Eržen Nejc
  3  Maltar Žiga
  4  Blagojević Saša
  5  Pernuš Matej
  6  Notersberg Tim
  7  Mohorič Gal
  8  Livk Bine
  9  Fister Maks (K)
  10  Pretnar Aljaž
  11  Humerca Matic
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Rooss Juš (V)
  6  Maček Tilen (K)
  7  Kabashi Kujtim
  9  Grašič Enej
  10  Lukan Jan
  11  Idrizoski Edin
  12  Grašič Martin
  15  Knavs Matic
  17  Košica Luka
  21  Stanovnik Lenart
  23  Stojanov Kristjan
  Rezervni igralci
  12  Karun Žiga (V)
  13  Topić Nejc
  14  Volmajer Jure
  15  Fister Tim
  16  Gorjanc Jan
  17  Cenček Luka
  18  Kolev Darko
  Rezervni igralci
  2  Dagarin Benjamin
  4  Bexheti Ilber
  5  Dizdarević Alen
  8  Klemenc Tomi
  29  Vizovišek Anej
  44  Oštir Nace
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Zarica Kranj
   Ušlakar David
   STRELCI
   Šobec Lesce
   Zarica Kranj
   0 : 1 9 - Grašič Enej (13')
   0 : 2 10 - Lukan Jan (65')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Zarica Kranj
    8 - Klemenc Tomi (45')
    2 - Dagarin Benjamin (55')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Zarica Kranj
    8 - Klemenc Tomi (54')
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Volmajer Jure
       11 - Humerca Matic
  42'     13 - Topić Nejc
       8 - Livk Bine
  59'     16 - Gorjanc Jan
       14 - Volmajer Jure
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     8 - Klemenc Tomi
       15 - Knavs Matic
  36'     4 - Bexheti Ilber
       17 - Košica Luka
  36'     2 - Dagarin Benjamin
       7 - Kabashi Kujtim
  50'     29 - Vizovišek Anej
       11 - Idrizoski Edin
  50'     44 - Oštir Nace
       12 - Grašič Martin
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
23. krog 09.06.18
Niko Železniki : Zarica Kranj B 1 : 2
Žiri : Visoko 2 : 1
Velesovo : Preddvor 6 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 1 : 1
Britof : Škofja Loka 6 : 2
Royal Sport DLN : Polet 4 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan