align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 21. krog 03.06.18
   TEKMA: Triglav Domplan - SIJ Acroni Jesenice 1 : 3 (1 : 2)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Žagar Grega
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Gartner Anže
  3  Gautam Vyas Dev
  4  Mohorič Rok Robert
  5  Skinder Savić Klemen
  6  Koren Staš
  7  Ćosić Luka
  8  Prestor Luka
  9  Jagodic Timon
  10  Jeršin Mark
  12  Kordič Aljaž (V,K)
  18  Sallahi Nderim
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  4  Kovač Erik
  5  Krajnović Admir
  7  Perović Filip
  9  Adrović Deen
  10  Krupić Edvin (K)
  11  Homan Luka
  12  Pašagić Denis (V)
  14  Varcar Anis
  17  Pleša Ambrož
  19  Stević Leon
  20  Kerić Arnes
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  3  Kunčič Benjamin
  6  Silahić Ervin
  18  Ilić Džafić Goran
  21  Novakov Kjire
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pašagić Elvedin
   SIJ Acroni Jesenice
   Bučić Tilen
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 2 8 - Prestor Luka (33')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 9 - Adrović Deen (16')
   0 : 2 10 - Krupić Edvin (31')
   1 : 3 5 - Krajnović Admir (62')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   SIJ Acroni Jesenice
    17 - Pleša Ambrož (68')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     6 - Silahić Ervin
       10 - Krupić Edvin
  49'     18 - Ilić Džafić Goran
       9 - Adrović Deen
  49'     3 - Kunčič Benjamin
       14 - Varcar Anis
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan