align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 13.09.17
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode U14 - Niko Železniki 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Kolenović Edi
   1. pomočnik: Logar Tadej
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode U14
Priimek in ime Rojen
  2  Rimac Lukas 01.08.03
  6  Bektašević Ali 08.05.04
  7  Bezlaj Sebastijan 09.01.04
  8  Knežević Matej 18.09.04
  9  Kastelec Mirjam (K) 10.09.02
  10  Krmelj Blaž 16.01.04
  11  Pešić Tjaž 19.06.04
  12  Ladiha Marko (V) 15.07.04
  14  Zorman Jon 28.07.04
  15  Bogataj David 13.08.04
  17  Kastelec Domen 11.06.04
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Dimač Danijel (V) 14.02.03
  2  Dolinar Jan 24.11.04
  3  Kavčič Miha 23.10.04
  4  Nastran Gašper 21.03.03
  5  Jelenc Mohor (K) 24.05.04
  6  Nastran Jan 17.03.03
  7  Rešek Luka 19.04.03
  8  Drol Tian 27.01.03
  9  Kos Gašper 04.03.04
  10  Šmid Izak 31.05.04
  11  Purgar Erik 05.11.04
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  12  Trojar Jure (V) 18.11.04
  13  Beganović Šukrija 07.01.03
  14  Primožič Luka 03.10.04
  15  Šolar Kris 15.07.03
  16  Lotrič Škoda Maks 31.12.04
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode U14
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Niko Železniki
   0 : 1 8 - Drol Tian (5')
   0 : 2 16 - Lotrič Škoda Maks (49')
   0 : 3 5 - Jelenc Mohor (54')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode U14
    14 - Zorman Jon (55')
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode U14
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode U14
  Minuta  Igralec
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Beganović Šukrija
       9 - Kos Gašper
  36'     16 - Lotrič Škoda Maks
       3 - Kavčič Miha
  65'     12 - Trojar Jure
       1 - Dimač Danijel
  65'     14 - Primožič Luka
       2 - Dolinar Jan
  68'     15 - Šolar Kris
       8 - Drol Tian
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
3. krog 16.09.17
Škofja Loka : Velesovo 5 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 1
Polet : Visoko 0 : 1
Žiri : Niko Železniki 5 : 0
Britof : Royal Sport DLN 6 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan