align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 13.09.17
   TEKMA: Zarica Kranj U14 - Bled 0 : 11 (0 : 7)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Žnidaršič Andrej
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  1  Ponjavić Dojčinović Teo (V)
  2  Vrhovnik Luka
  4  Vrhovnik Marko
  7  Brezničar Blaž
  8  Jasiqi Edison (K)
  15  Smukavec Žan
  28  Marušić Bojan
  35  Malovrh Teodor
  40  Zorec Taj
  70  Bohinc Nika
  99  Uršič Nagode Žiga
   Bled
Priimek in ime
  1  Bunderla Blaž (V)
  4  Vidic Luka
  6  Višak Žan
  7  Višak Luka
  8  Tomažič Rok (K)
  9  Kajdiž Naj
  10  Ikač Lazar
  11  Jerman Žiga
  14  Pogorevc Juš
  17  Sušić Anan
  18  Kajdiž Mijajlovič Gašper
  Rezervni igralci
  6  Bokal Šter Lan
  13  Lepoša Lovro (V)
  Rezervni igralci
  2  Dobravec Gaj
  13  Zupan Filip
  15  Pavlin Jure
  16  Šmit Maruša
  20  Kozelj Nejc
  99  Tonejc David (V)
   TRENER
   Zarica Kranj U14
   Zagmajster Matjaž
   Bled
   Vovk Miran
   STRELCI
   Zarica Kranj U14
   Bled
   0 : 1 10 - Ikač Lazar (2')
   0 : 2 10 - Ikač Lazar (10')
   0 : 3 9 - Kajdiž Naj (15')
   0 : 4 8 - Tomažič Rok (19')
   0 : 5 10 - Ikač Lazar (24')
   0 : 6 8 - Tomažič Rok (31')
   0 : 7 9 - Kajdiž Naj (34')
   0 : 8 9 - Kajdiž Naj (45')
   0 : 9 6 - Višak Žan (55')
   0 : 10 8 - Tomažič Rok (62')
   0 : 11 9 - Kajdiž Naj (64')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj U14
   Bled
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj U14
   Bled
   MENJAVE
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  36'     6 - Bokal Šter Lan
       2 - Vrhovnik Luka
  36'     13 - Lepoša Lovro
       1 - Ponjavić Dojčinović Teo
   Bled
  Minuta  Igralec
  36'     99 - Tonejc David
       1 - Bunderla Blaž
  36'     20 - Kozelj Nejc
       7 - Višak Luka
  47'     15 - Pavlin Jure
       18 - Kajdiž Mijajlovič Gašper
  53'     2 - Dobravec Gaj
       14 - Pogorevc Juš
  53'     13 - Zupan Filip
       11 - Jerman Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan