align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 05.10.17
   TEKMA: Britof U14 - Triglav Podgorje 0 : 8 (0 : 4)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Žagar Grega
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Britof U14
Priimek in ime
  1  Likar Žak (V)
  4  Korošec Klemen
  5  Maček Aleš (K)
  6  Florjančič Oskar
  8  Lipavic Vid
  10  Ahčin Žan
  15  Logar Rok
  17  Gorenc Tim
  18  Žibert Tilen
  19  Tešar Kmetec Anže
  20  Šmid Marcel
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  8  Korenjak Val
  11  Bajželj Lan
  12  Škrlec Aljaž (V)
  13  Trebec Aleksander
  20  Oman Ambrož
  23  Požgaj Jaša
  24  Ajdovec Amadej
  27  Dagarin Gal (K)
  28  Zupančič Bor
  30  Marković Nemanja
  34  Velikovrh Ožbej
  Rezervni igralci
  9  Govekar Matic
  11  Jagodic Timon
  12  Zadravec Žan (V)
  14  Kondić Milan
  Rezervni igralci
  0  Grubič Juhant Aleksander (V)
  7  Geister Jakob
  9  Ševo Luka
  19  Klemenčič Vid
  26  Gostan Zevnik Dan
   TRENER
   Britof U14
   Pešić Milan
   Triglav Podgorje
   Krcić Almir
   STRELCI
   Britof U14
   Triglav Podgorje
   0 : 1 27 - Dagarin Gal (9')
   0 : 2 34 - Velikovrh Ožbej (13')
   0 : 3 11 - Bajželj Lan (18')
   0 : 4 34 - Velikovrh Ožbej (29')
   0 : 5 11 - Bajželj Lan (39')
   0 : 6 27 - Dagarin Gal (40')
   0 : 7 9 - Ševo Luka (47')
   0 : 8 28 - Zupančič Bor (66')
   OPOMINJANI
   Britof U14
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Britof U14
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Britof U14
  Minuta  Igralec
  36'     9 - Govekar Matic
       15 - Logar Rok
  36'     14 - Kondić Milan
       4 - Korošec Klemen
  58'     11 - Jagodic Timon
       18 - Žibert Tilen
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     7 - Geister Jakob
       13 - Trebec Aleksander
  36'     9 - Ševo Luka
       34 - Velikovrh Ožbej
  36'     26 - Gostan Zevnik Dan
       20 - Oman Ambrož
  36'     19 - Klemenčič Vid
       30 - Marković Nemanja
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan