align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 08.10.17
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Niko Železniki 4 : 2 (3 : 2)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Račman Anže
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Tavčar Maj (V)
  6  Slatnar Klemen
  8  Krašovec Sebastjan
  9  Kukovič Urban
  10  Frbežar Nik
  11  Ravnihar Tim
  13  Aljančič Domen
  14  Hamzić Dino (K)
  19  Ažman Mark
  21  Neković Annan
  23  Slabe Nejc
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Dimač Danijel (V)
  2  Dolinar Jan
  3  Kavčič Miha
  4  Nastran Gašper
  5  Jelenc Mohor
  6  Šmid Izak
  7  Rešek Luka
  8  Drol Tian
  9  Kos Gašper
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
  Rezervni igralci
  12  Štular Matic (V)
  17  Thilakarathna Velikanje Lan
  Rezervni igralci
  12  Trojar Jure (K)
  13  Beganović Šukrija
  14  Nastran Jan
  15  Primožič Luka
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   1 : 0 21 - Neković Annan (5')
   2 : 0 8 - Krašovec Sebastjan (7')
   3 : 1 19 - Ažman Mark (26')
   4 : 2 19 - Ažman Mark (55')
   Niko Železniki
   2 : 1 7 - Rešek Luka (19')
   3 : 2 8 - Drol Tian (27')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
    23 - Slabe Nejc (36')
    8 - Krašovec Sebastjan (60')
    21 - Neković Annan (68')
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  65'     17 - Thilakarathna Velikanje Lan
       9 - Kukovič Urban
  68'     12 - Štular Matic
       1 - Tavčar Maj
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  33'     14 - Nastran Jan
       8 - Drol Tian
  48'     15 - Primožič Luka
       3 - Kavčič Miha
  48'     13 - Beganović Šukrija
       2 - Dolinar Jan
  70'     12 - Trojar Jure
       1 - Dimač Danijel
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan