align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 8. krog 12.10.17
   TEKMA: Velesovo - Triglav Podgorje 0 : 10 (0 : 6)
   Kraj: Velesovo - Nogometni center Velesovo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Stojanoski Andraž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Velesovo
Priimek in ime
  1  Beton Jaka (V)
  4  Novak Tjaš
  6  Jelar Maj
  7  Ropret Marcel (K)
  11  Zajc Jure
  14  Preša Nejc
  15  Galjot Tevž
  17  Bricelj Aljaž
  18  Iballi Florjan
  19  Globočnik Jaka
  20  Bohinc Hušič Klemen
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Čimžar Žuran Nejc (V)
  8  Korenjak Val
  10  Čampa Žan Luka
  13  Trebec Aleksander
  20  Oman Ambrož
  23  Požgaj Jaša (K)
  24  Ajdovec Amadej
  27  Dagarin Gal
  28  Zupančič Bor
  30  Marković Nemanja
  34  Velikovrh Ožbej
  Rezervni igralci
  3  Leskovar Peter
  9  Šink Mitja
  10  Maček Andraž
  13  Koglar Aljaž
  Rezervni igralci
  0  Bajželj Domen
  7  Geister Jakob
  9  Ševo Luka
  11  Bajželj Lan
  18  Thaler Aljaž
  19  Klemenčič Vid
  26  Gostan Zevnik Dan
   TRENER
   Velesovo
   Ropret Klemen
   Triglav Podgorje
   Krcić Almir
   STRELCI
   Velesovo
   Triglav Podgorje
   0 : 1 27 - Dagarin Gal (9')
   0 : 2 10 - Čampa Žan Luka (20')
   0 : 3 10 - Čampa Žan Luka (28')
   0 : 4 34 - Velikovrh Ožbej (31')
   0 : 5 10 - Čampa Žan Luka (33')
   0 : 6 11 - Bajželj Lan (38')
   0 : 7 11 - Bajželj Lan (40')
   0 : 8 11 - Bajželj Lan (48')
   0 : 9 18 - Thaler Aljaž (50')
   0 : 10 27 - Dagarin Gal (59')
   OPOMINJANI
   Velesovo
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Velesovo
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Velesovo
  Minuta  Igralec
  26'     9 - Šink Mitja
       18 - Iballi Florjan
  36'     13 - Koglar Aljaž
       4 - Novak Tjaš
  41'     10 - Maček Andraž
       11 - Zajc Jure
  47'     3 - Leskovar Peter
       15 - Galjot Tevž
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     11 - Bajželj Lan
       10 - Čampa Žan Luka
  36'     19 - Klemenčič Vid
       13 - Trebec Aleksander
  36'     26 - Gostan Zevnik Dan
       23 - Požgaj Jaša
  36'     18 - Thaler Aljaž
       28 - Zupančič Bor
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan