align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 12. krog 08.04.18
   TEKMA: Tržič 2012-Naklo - Zarica Kranj U14 3 : 2 (2 : 2)
   Kraj: Naklo - Igrišče Naklo    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Vreček Bor
   1. pomočnik: Florjančič Karin
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012-Naklo
Priimek in ime
  1  Tavčar Maj (V)
  6  Slatnar Klemen
  7  Gregorič Jakob
  8  Krašovec Sebastjan
  9  Kukovič Urban
  10  Frbežar Nik
  11  Ravnihar Tim
  14  Hamzić Dino (K)
  16  Bele Mark
  20  Kovačević Žan
  21  Neković Annan
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  6  Simeunić Aleksandar
  7  Brezničar Blaž
  8  Vrhovnik Marko
  9  Uršič Nagode Žiga (K)
  10  Jasiqi Edison
  11  Pogačnik Gašper
  13  Lepoša Lovro (V)
  14  Ahačič Marko
  19  Malovrh Teodor
  20  Krišelj Marko
  29  Grujić Kristina
  Rezervni igralci
  17  Thilakarathna Velikanje Lan
  18  Papler Anej
  Rezervni igralci
  0  Vrhovnik Luka
  1  Ponjavić Dojčinović Teo
  21  Arsovski Mark
  45  Zorec Taj
   TRENER
   Tržič 2012-Naklo
   Markelj David
   Zarica Kranj U14
   Zagmajster Matjaž
   STRELCI
   Tržič 2012-Naklo
   1 : 1 6 - Slatnar Klemen (5')
   2 : 1 10 - Frbežar Nik (7')
   Zarica Kranj U14
   0 : 1 19 - Malovrh Teodor (2')
   2 : 2 8 - Vrhovnik Marko (32')
   3 : 2 20 - Krišelj Marko (51') AG
   OPOMINJANI
   Tržič 2012-Naklo
    21 - Neković Annan (58')
    6 - Slatnar Klemen (67')
   Zarica Kranj U14
    10 - Jasiqi Edison (59')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012-Naklo
   Zarica Kranj U14
   MENJAVE
   Tržič 2012-Naklo
  Minuta  Igralec
  50'     17 - Thilakarathna Velikanje Lan
       20 - Kovačević Žan
  50'     18 - Papler Anej
       16 - Bele Mark
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  55'     45 - Zorec Taj
       6 - Simeunić Aleksandar
  55'     0 - Vrhovnik Luka
       29 - Grujić Kristina
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan