align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 19. krog 20.05.18
   TEKMA: Žiri - Preddvor-Visoko 5 : 1 (1 : 1)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 45
   Glavni sodnik Jamnik Jure
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Peternelj Alen (V)
  2  Oblak Rok
  3  Vehar Menegatti Lovro
  4  Kunc Žiga
  5  Kramperšek Tine
  6  Trček Jakob
  7  Frelih Matija
  8  Šifrar Ali (K)
  9  Brus Oskar Danjel
  10  Kavčič Nejc
  11  Mravlja Miha
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Krmavnar Rok (V)
  2  Ambrož Miha
  9  Šink Mitja
  11  Veseli Besim
  16  Zaplotnik Luka
  17  Snedec Andraž
  18  Spreizer Miha
  19  Eler Lenart
  22  Štern Klemen
  23  Vodeb Lenart (K)
  24  Špehar Pajk Timotej
  Rezervni igralci
  12  Lapajne Tine (V)
  13  Novak Blaž
  14  Poljanšek Miha
  15  Martinčič Staš
  16  Peternelj Leander Oskar
  Rezervni igralci
  4  Jereb Marcel
  6  Hribernik Žiga
   TRENER
   Žiri
   Šuligoj Uroš
   Preddvor-Visoko
   Golob David
   STRELCI
   Žiri
   1 : 1 11 - Mravlja Miha (19')
   2 : 1 11 - Mravlja Miha (41')
   3 : 1 7 - Frelih Matija (44')
   4 : 1 11 - Mravlja Miha (49')
   5 : 1 7 - Frelih Matija (62')
   Preddvor-Visoko
   0 : 1 23 - Vodeb Lenart (16')
   OPOMINJANI
   Žiri
   Preddvor-Visoko
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Preddvor-Visoko
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  36'     12 - Lapajne Tine
       1 - Peternelj Alen
  46'     16 - Peternelj Leander Oskar
       5 - Kramperšek Tine
  54'     14 - Poljanšek Miha
       6 - Trček Jakob
  59'     13 - Novak Blaž
       11 - Mravlja Miha
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  36'     6 - Hribernik Žiga
       22 - Štern Klemen
  44'     4 - Jereb Marcel
       16 - Zaplotnik Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan