align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2.GNL-starejši dečki U15 2017/18
  Zapisnik: 20. krog 27.05.18
   TEKMA: Zarica Kranj U14 - Triglav Podgorje 3 : 6 (2 : 2)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj - pomožno igr.    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Žumer Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj U14
Priimek in ime
  0  Mirković Luka
  5  Čemažar Max
  6  Simeunić Aleksandar
  7  Brezničar Blaž
  8  Vrhovnik Marko
  9  Uršič Nagode Žiga
  10  Jasiqi Edison
  13  Lepoša Lovro (V)
  14  Ahačič Marko
  19  Malovrh Teodor (K)
  20  Krišelj Marko
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  8  Korenjak Val
  9  Ševo Luka
  10  Čampa Žan Luka
  12  Škrlec Aljaž (V)
  19  Klemenčič Vid
  20  Oman Ambrož
  23  Požgaj Jaša (K)
  24  Ajdovec Amadej
  27  Dagarin Gal
  28  Zupančič Bor
  30  Marković Nemanja
  Rezervni igralci
  1  Ponjavić Dojčinović Teo (V)
  11  Pogačnik Gašper
  45  Zorec Taj
  Rezervni igralci
  0  Bajželj Domen (V)
  18  Thaler Aljaž
  26  Gostan Zevnik Dan
   TRENER
   Zarica Kranj U14
   Zagmajster Matjaž
   Triglav Podgorje
   Krcić Almir
   STRELCI
   Zarica Kranj U14
   1 : 1 19 - Malovrh Teodor (8')
   2 : 2 6 - Simeunić Aleksandar (33') 11m
   3 : 5 19 - Malovrh Teodor (57')
   Triglav Podgorje
   0 : 1 30 - Marković Nemanja (6')
   1 : 2 10 - Čampa Žan Luka (19')
   2 : 3 10 - Čampa Žan Luka (45')
   2 : 4 30 - Marković Nemanja (47')
   2 : 5 10 - Čampa Žan Luka (55')
   3 : 6 10 - Čampa Žan Luka (64')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj U14
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj U14
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Zarica Kranj U14
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Ponjavić Dojčinović Teo
       13 - Lepoša Lovro
  36'     11 - Pogačnik Gašper
       6 - Simeunić Aleksandar
  47'     45 - Zorec Taj
       5 - Čemažar Max
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  33'     18 - Thaler Aljaž
       27 - Dagarin Gal
  45'     26 - Gostan Zevnik Dan
       23 - Požgaj Jaša
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan