align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 - skupina A 2017/18
  Zapisnik: 3. krog 21.09.17
   TEKMA: Bohinj - Triglav Domplan 0 : 16 0 : 14
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Zašev Venco
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime Rojen
  0  Korošec Matevž 14.02.05
  1  Osenjak Jon (V) 13.07.07
  2  Kerlec Mark 24.05.07
  3  Zadnikar Luka 09.09.06
  4  Rabič Vasja 09.07.07
  5  Stare Rok 26.11.07
  10  Arh Ažbe 26.01.05
  16  Zorec David (K) 03.02.05
  17  Korošec Gal 18.03.05
  20  Oblak Medej 13.03.07
   Triglav Domplan
Priimek in ime Rojen
  0  Bajželj Domen (V) 09.07.05
  1  Čimžar Žuran Nejc 24.07.05
  5  Kveder Val 14.07.05
  6  Tičar Nej 12.09.05
  7  Geister Jakob 03.03.05
  10  Čampa Žan Luka 26.04.05
  13  Trebec Aleksander 11.02.05
  14  Špernjak Nik 07.10.05
  18  Thaler Aljaž (K) 22.11.05
  19  Klemenčič Vid 28.03.05
  21  Torkar Matic 30.10.05
  22  Huskić Alen 29.04.05
  26  Gostan Zevnik Dan 02.06.05
  30  Marković Nemanja 12.05.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Bohinj
   Lapajne Anže
   Triglav Domplan
   Krcić Almir
   STRELCI
   Bohinj
   Triglav Domplan
   0 : 1 6 - Tičar Nej (3')
   0 : 2 7 - Geister Jakob (6')
   0 : 3 18 - Thaler Aljaž (8')
   0 : 4 26 - Gostan Zevnik Dan (10')
   0 : 5 7 - Geister Jakob (11')
   0 : 6 10 - Čampa Žan Luka (13')
   0 : 7 22 - Huskić Alen (14')
   0 : 8 10 - Čampa Žan Luka (15')
   0 : 9 7 - Geister Jakob (18')
   0 : 10 10 - Čampa Žan Luka (18')
   0 : 11 7 - Geister Jakob (19')
   0 : 12 10 - Čampa Žan Luka (20')
   0 : 13 30 - Marković Nemanja (26')
   0 : 14 26 - Gostan Zevnik Dan (29')
   0 : 15 7 - Geister Jakob (50')
   0 : 16 13 - Trebec Aleksander (57')
   OPOMINJANI
   Bohinj
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Triglav Domplan
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan