align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 - skupina A 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 07.10.17
   TEKMA: Šobec Lesce - Triglav Domplan 0 : 12 0 : 4
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Antolič Jean
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime Rojen
  1  Koman Jan (V) 17.02.06
  5  Golub Mitja 03.03.06
  6  Sofrić Gašper 06.01.06
  8  Hajzeri Roberto 12.05.06
  9  Milovanović Nik 25.02.05
  10  Potokar Tim (K) 07.09.06
  13  Mežnarec Matej 31.01.06
  14  Hribernik Jonatan 31.05.06
  18  Pogačnik Nejc 03.05.05
  19  Humerca Jakob 07.09.06
  20  Gantar Marcel 10.04.06
  21  Bole Demeter Lev 09.06.06
  22  Dolžan Maselj Neja 27.12.05
  29  Šifrer Bor 29.08.06
   Triglav Domplan
Priimek in ime Rojen
  0  Bajželj Domen 09.07.05
  1  Čimžar Žuran Nejc (V) 24.07.05
  5  Kveder Val 14.07.05
  6  Tičar Nej 12.09.05
  7  Geister Jakob 03.03.05
  10  Čampa Žan Luka 26.04.05
  13  Trebec Aleksander 11.02.05
  14  Špernjak Nik 07.10.05
  18  Thaler Aljaž (K) 22.11.05
  19  Klemenčič Vid 28.03.05
  20  Oman Ambrož 04.06.06
  21  Torkar Matic 30.10.05
  22  Huskić Alen 29.04.05
  26  Gostan Zevnik Dan 02.06.05
  30  Marković Nemanja 12.05.05
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šobec Lesce
   Gorišek Jaka
   Triglav Domplan
   Džamastagič Maksud
   STRELCI
   Šobec Lesce
   Triglav Domplan
   0 : 1 18 - Thaler Aljaž (2')
   0 : 2 30 - Marković Nemanja (5')
   0 : 3 18 - Thaler Aljaž (15')
   0 : 4 30 - Marković Nemanja (30')
   0 : 5 13 - Trebec Aleksander (32')
   0 : 6 13 - Trebec Aleksander (35')
   0 : 7 20 - Oman Ambrož (37')
   0 : 8 30 - Marković Nemanja (44')
   0 : 9 18 - Thaler Aljaž (53')
   0 : 10 7 - Geister Jakob (56') 11m
   0 : 11 18 - Thaler Aljaž (59')
   0 : 12 30 - Marković Nemanja (60')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Triglav Domplan
    20 - Oman Ambrož (45')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Triglav Domplan
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
8. krog 14.10.17
Britof : Škofja Loka 4 : 2
Royal Sport DLN : Niko Železniki 2 : 0
Preddvor : Naklo 1 : 4
Velesovo : JuRentA Bitnje 3 : 0
Zarica Kranj B : Polet 1 : 0
Kondor Godešič : Žiri 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan