align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 - skupina A 2017/18
  Zapisnik: 8. krog 14.10.17
   TEKMA: Triglav Domplan - Bohinj 20 : 1 10 : 1
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Rupnik Stanislav
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  0  Grubič Juhant Aleksander
  1  Škrlec Aljaž (V)
  5  Kveder Val
  7  Geister Jakob
  10  Čampa Žan Luka
  14  Špernjak Nik
  18  Thaler Aljaž (K)
  19  Klemenčič Vid
  20  Oman Ambrož
  21  Torkar Matic
  22  Huskić Alen
  26  Gostan Zevnik Dan
  30  Marković Nemanja
   Bohinj
Priimek in ime
  0  Korošec Matevž
  1  Osenjak Jon (V)
  3  Rabič Vasja
  4  Kozomara Maj
  10  Arh Ažbe
  11  Zadnikar Luka
  16  Zorec David (K)
  17  Korošec Gal
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Domplan
   Krcić Almir
   Bohinj
   Lapajne Anže
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 0 18 - Thaler Aljaž (3')
   2 : 0 7 - Geister Jakob (4')
   3 : 0 7 - Geister Jakob (7')
   4 : 0 22 - Huskić Alen (9')
   5 : 0 10 - Čampa Žan Luka (11')
   6 : 0 30 - Marković Nemanja (15')
   7 : 0 21 - Torkar Matic (16')
   8 : 0 10 - Čampa Žan Luka (16')
   9 : 0 10 - Čampa Žan Luka (21')
   10 : 0 18 - Thaler Aljaž (22')
   11 : 1 30 - Marković Nemanja (31')
   12 : 1 30 - Marković Nemanja (34')
   13 : 1 10 - Čampa Žan Luka (37')
   14 : 1 20 - Oman Ambrož (45')
   15 : 1 30 - Marković Nemanja (48')
   16 : 1 20 - Oman Ambrož (49')
   17 : 1 10 - Čampa Žan Luka (50')
   18 : 1 10 - Čampa Žan Luka (51')
   19 : 1 14 - Špernjak Nik (53')
   20 : 1 21 - Torkar Matic (60')
   Bohinj
   10 : 1 4 - Kozomara Maj (27')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Bohinj
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Bohinj
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan