align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 - skupina B 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 06.09.17
   TEKMA: Triglav Podgorje-bordo - Šenčur 3 : 3 2 : 1
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Gregorc Jan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje-bordo
Priimek in ime
  0  Arzenšek Matevž
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  2  Radosavljević Stefan
  5  Kryeziu Edison
  6  Koren Brin
  8  Remic Jošt
  9  Pauković Damjan
  10  Nikić Mark (K)
  11  Nikolić Uroš
  12  Dovžan Jaka (V)
  14  Kukolaj Dorijan
  16  Kazić Dino
  34  Marković Mihailo
  44  Primožič Žan
   Šenčur
Priimek in ime
  2  Markun Maks
  4  Savinšek Jaka
  5  Fritz Tadej (K)
  6  Rihtaršič Maks
  7  Pogačnik Matic
  8  Musić Sami
  9  Lakner Patrik
  10  Pori Maks
  11  Drolc Zaš
  16  Hvasti Matic
  17  Lakner Loris
  18  Turuk Patrik
  20  Kijamet Daris
  21  Bertoncelj Luka
  23  Šimnovec Ambrož
  24  Pevec Matija
  41  Pirc Marko (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Podgorje-bordo
   Bergant Gregor
   Šenčur
   Kržišnik Erik
   STRELCI
   Triglav Podgorje-bordo
   1 : 0 2 - Radosavljević Stefan (5')
   2 : 1 11 - Nikolić Uroš (22')
   3 : 2 9 - Pauković Damjan (45')
   Šenčur
   1 : 1 23 - Šimnovec Ambrož (13')
   2 : 2 11 - Drolc Zaš (39')
   3 : 3 11 - Drolc Zaš (60')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje-bordo
    10 - Nikić Mark (58')
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje-bordo
   Šenčur
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan