align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 06.09.17
   TEKMA: Triglav Podgorje-beli - Škofja Loka U12 0 : 12 (0 : 7)
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje-beli
Priimek in ime Rojen
  1  Logar Ažbe (V) 23.06.06
  7  Bregar Žiga 06.03.06
  13  Stojanov Sergej 17.08.06
  17  Šmrković Omar 20.11.06
  18  Seferagić Din 08.12.06
  19  Skinder Savić Peter 30.12.06
  21  Strakoš Tian 07.11.06
  22  Dašić Vasilije (K) 01.08.06
  24  Tadić Jaka 18.12.06
  26  Ibradžić Eman 22.07.06
  31  Bajrović Karim 08.10.06
  37  Stojnić Marko 06.04.06
   Škofja Loka U12
Priimek in ime Rojen
  1  Vrhunec Urban (V) 17.06.06
  2  Grabnar Luka 21.07.06
  4  Prevodnik Gašper 13.03.06
  5  Hribernik Bine 14.12.06
  6  Raspet Jakob 05.08.07
  7  Ereiz Davor 01.10.06
  8  Medved Tjaš 21.07.06
  9  Vrabec Matevž 17.10.06
  10  Rimac Leo (K) 14.03.06
  11  Kokalj Matic 13.03.06
  12  Sarnavsky Urh Aleksander 17.08.06
  13  Oman Tilen 22.07.06
  14  Zadravec Naj 12.11.06
  15  Dagarin Oliver 13.09.06
  17  Pavlović Bartol Mark 09.08.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Podgorje-beli
   Bergant Gregor
   Škofja Loka U12
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Triglav Podgorje-beli
   Škofja Loka U12
   0 : 1 10 - Rimac Leo (1')
   0 : 2 10 - Rimac Leo (4')
   0 : 3 4 - Prevodnik Gašper (5')
   0 : 4 10 - Rimac Leo (7')
   0 : 5 6 - Raspet Jakob (11')
   0 : 6 6 - Raspet Jakob (22')
   0 : 7 9 - Vrabec Matevž (30')
   0 : 8 9 - Vrabec Matevž (39')
   0 : 9 11 - Kokalj Matic (48')
   0 : 10 10 - Rimac Leo (51')
   0 : 11 6 - Raspet Jakob (60')
   0 : 12 10 - Rimac Leo (60')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje-beli
   Škofja Loka U12
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje-beli
   Škofja Loka U12
   MENJAVE
   Triglav Podgorje-beli
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka U12
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
5. krog 23.09.17
Naklo : Velesovo 0 : 2
Žiri : Visoko 1 : 1
Škofja Loka : Kondor Godešič 4 : 2
Niko Železniki : JuRentA Bitnje 0 : 3
Polet : Royal Sport DLN 2 : 3
Britof : Preddvor 4 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan