align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2017/18
  Zapisnik: 1. krog 06.09.17
   TEKMA: Triglav Podgorje-beli - Škofja Loka U12 0 : 12 (0 : 7)
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje-beli
Priimek in ime
  1  Logar Ažbe (V)
  7  Bregar Žiga
  13  Stojanov Sergej
  17  Šmrković Omar
  18  Seferagić Din
  19  Skinder Savić Peter
  21  Strakoš Tian
  22  Dašić Vasilije (K)
  24  Tadić Jaka
  26  Ibradžić Eman
  31  Bajrović Karim
  37  Stojnić Marko
   Škofja Loka U12
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Grabnar Luka
  4  Prevodnik Gašper
  5  Hribernik Bine
  6  Raspet Jakob
  7  Ereiz Davor
  8  Medved Tjaš
  9  Vrabec Matevž
  10  Rimac Leo (K)
  11  Kokalj Matic
  12  Sarnavsky Urh Aleksander
  13  Oman Tilen
  14  Zadravec Naj
  15  Dagarin Oliver
  17  Pavlović Bartol Mark
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Podgorje-beli
   Bergant Gregor
   Škofja Loka U12
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   Triglav Podgorje-beli
   Škofja Loka U12
   0 : 1 10 - Rimac Leo (1')
   0 : 2 10 - Rimac Leo (4')
   0 : 3 4 - Prevodnik Gašper (5')
   0 : 4 10 - Rimac Leo (7')
   0 : 5 6 - Raspet Jakob (11')
   0 : 6 6 - Raspet Jakob (22')
   0 : 7 9 - Vrabec Matevž (30')
   0 : 8 9 - Vrabec Matevž (39')
   0 : 9 11 - Kokalj Matic (48')
   0 : 10 10 - Rimac Leo (51')
   0 : 11 6 - Raspet Jakob (60')
   0 : 12 10 - Rimac Leo (60')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje-beli
   Škofja Loka U12
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje-beli
   Škofja Loka U12
   MENJAVE
   Triglav Podgorje-beli
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka U12
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan