align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 30.09.17
   TEKMA: Škofja Loka U12 - Triglav Podgorje-beli 17 : 0 (6 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Jamnik Jure
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka U12
Priimek in ime Rojen
  1  Vrhunec Urban (V) 17.06.06
  2  Grabnar Luka 21.07.06
  4  Prevodnik Gašper 13.03.06
  5  Hribernik Bine 14.12.06
  6  Raspet Jakob 05.08.07
  7  Ereiz Davor 01.10.06
  8  Ule Aleksander 15.03.07
  9  Kostić Drejc 13.01.07
  10  Rimac Leo (K) 14.03.06
  11  Kokalj Matic 13.03.06
  12  Mlinar Luka 11.07.08
  13  Oman Tilen 22.07.06
  14  Zadravec Naj 12.11.06
   Triglav Podgorje-beli
Priimek in ime Rojen
  1  Logar Ažbe (V) 23.06.06
  2  Torkar Nejc 01.03.07
  3  Tadić Jaka 18.12.06
  4  Bregar Žiga 06.03.06
  5  Stojnić Marko 06.04.06
  6  Breznik Vid 14.11.07
  7  Kuhar Nejc 26.11.07
  8  Radončić Adel 09.10.06
  9  Skinder Savić Peter 30.12.06
  10  Strakoš Tian 07.11.06
  11  Ibradžić Eman 22.07.06
  12  Seferagić Din 08.12.06
  13  Šmrković Omar 20.11.06
  14  Bytyqi Florjan 31.03.06
  15  Bajrović Karim 08.10.06
  16  Stojanov Sergej (K) 17.08.06
  17  Rekanović Anis 29.12.06
  18  Vučenović Nemanja 27.01.07
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Škofja Loka U12
   Pokorn Jalen
   Triglav Podgorje-beli
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Škofja Loka U12
   1 : 0 10 - Rimac Leo (4')
   2 : 0 10 - Rimac Leo (6')
   3 : 0 10 - Rimac Leo (7')
   4 : 0 10 - Rimac Leo (10')
   5 : 0 9 - Kostić Drejc (22')
   6 : 0 6 - Raspet Jakob (24')
   7 : 0 10 - Rimac Leo (31')
   8 : 0 6 - Raspet Jakob (32')
   9 : 0 7 - Ereiz Davor (36')
   10 : 0 7 - Ereiz Davor (37')
   11 : 0 7 - Ereiz Davor (43')
   12 : 0 6 - Raspet Jakob (45')
   13 : 0 9 - Kostić Drejc (47')
   14 : 0 6 - Raspet Jakob (48')
   15 : 0 6 - Raspet Jakob (50')
   16 : 0 6 - Raspet Jakob (54')
   17 : 0 10 - Rimac Leo (60')
   Triglav Podgorje-beli
   OPOMINJANI
   Škofja Loka U12
   Triglav Podgorje-beli
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka U12
   Triglav Podgorje-beli
   MENJAVE
   Škofja Loka U12
  Minuta  Igralec
   Triglav Podgorje-beli
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
8. krog 14.10.17
Britof : Škofja Loka 4 : 2
Royal Sport DLN : Niko Železniki 2 : 0
Preddvor : Naklo 1 : 4
Velesovo : JuRentA Bitnje 3 : 0
Zarica Kranj B : Polet 1 : 0
Kondor Godešič : Žiri 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan