align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 30.09.17
   TEKMA: Škofja Loka U12 - Triglav Podgorje-beli 17 : 0 (6 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Nogometni center Prod Godešič    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Jamnik Jure
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka U12
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Grabnar Luka
  4  Prevodnik Gašper
  5  Hribernik Bine
  6  Raspet Jakob
  7  Ereiz Davor
  8  Ule Aleksander
  9  Kostić Drejc
  10  Rimac Leo (K)
  11  Kokalj Matic
  12  Mlinar Luka
  13  Oman Tilen
  14  Zadravec Naj
   Triglav Podgorje-beli
Priimek in ime
  1  Logar Ažbe (V)
  2  Torkar Nejc
  3  Tadić Jaka
  4  Bregar Žiga
  5  Stojnić Marko
  6  Breznik Vid
  7  Kuhar Nejc
  8  Radončić Adel
  9  Skinder Savić Peter
  10  Strakoš Tian
  11  Ibradžić Eman
  12  Seferagić Din
  13  Šmrković Omar
  14  Bytyqi Florjan
  15  Bajrović Karim
  16  Stojanov Sergej (K)
  17  Rekanović Anis
  18  Vučenović Nemanja
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Škofja Loka U12
   Pokorn Jalen
   Triglav Podgorje-beli
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Škofja Loka U12
   1 : 0 10 - Rimac Leo (4')
   2 : 0 10 - Rimac Leo (6')
   3 : 0 10 - Rimac Leo (7')
   4 : 0 10 - Rimac Leo (10')
   5 : 0 9 - Kostić Drejc (22')
   6 : 0 6 - Raspet Jakob (24')
   7 : 0 10 - Rimac Leo (31')
   8 : 0 6 - Raspet Jakob (32')
   9 : 0 7 - Ereiz Davor (36')
   10 : 0 7 - Ereiz Davor (37')
   11 : 0 7 - Ereiz Davor (43')
   12 : 0 6 - Raspet Jakob (45')
   13 : 0 9 - Kostić Drejc (47')
   14 : 0 6 - Raspet Jakob (48')
   15 : 0 6 - Raspet Jakob (50')
   16 : 0 6 - Raspet Jakob (54')
   17 : 0 10 - Rimac Leo (60')
   Triglav Podgorje-beli
   OPOMINJANI
   Škofja Loka U12
   Triglav Podgorje-beli
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka U12
   Triglav Podgorje-beli
   MENJAVE
   Škofja Loka U12
  Minuta  Igralec
   Triglav Podgorje-beli
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan