align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 07.10.17
   TEKMA: KOV Jesenice U12 - Škofja Loka U12 3 : 4 (2 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Simijonov Roberto
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   KOV Jesenice U12
Priimek in ime
  1  Bajrić Maid (V)
  9  Dovžan Karahodžić Luka
  10  Railić Timon
  11  Čatak Din (K)
  13  Lakota Jure
  14  Bogataj Aleksander
  16  Bogataj Tristan
  17  Stević Nik
  18  Čarman Domen
  20  Osmančević Anes
  21  Stanojević Marko
   Škofja Loka U12
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V,K)
  2  Grabnar Luka
  4  Prevodnik Gašper
  5  Hribernik Bine
  6  Raspet Jakob
  7  Ereiz Davor
  9  Kostić Drejc
  11  Kokalj Matic
  12  Ule Aleksander
  13  Oman Tilen
  14  Zadravec Naj
  15  Dagarin Oliver
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   KOV Jesenice U12
   Bučić Tilen
   Škofja Loka U12
   Pokorn Jalen
   STRELCI
   KOV Jesenice U12
   1 : 1 9 - Dovžan Karahodžić Luka (25')
   2 : 1 20 - Osmančević Anes (30')
   3 : 4 21 - Stanojević Marko (60') 11m
   Škofja Loka U12
   0 : 1 11 - Kokalj Matic (13')
   2 : 2 2 - Grabnar Luka (47')
   2 : 3 7 - Ereiz Davor (49')
   2 : 4 2 - Grabnar Luka (51')
   OPOMINJANI
   KOV Jesenice U12
   Škofja Loka U12
   IZKLJUČENI
   KOV Jesenice U12
   Škofja Loka U12
   MENJAVE
   KOV Jesenice U12
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka U12
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan