align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U12 2017/18
  Zapisnik: 7. krog 07.10.17
   TEKMA: Triglav Podgorje-beli - Sava Kranj U12 0 : 10 (0 : 6)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Buzadžija Bojan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje-beli
Priimek in ime Rojen
  1  Logar Ažbe (V) 23.06.06
  5  Strakoš Tian 07.11.06
  13  Stojanov Sergej (K) 17.08.06
  18  Seferagić Din 08.12.06
  19  Skinder Savić Peter 30.12.06
  21  Harambašić Tarik 23.07.07
  22  Dašić Vasilije 01.08.06
  24  Tadić Jaka 18.12.06
  26  Ibradžić Eman 22.07.06
  30  Bajrović Karim 08.10.06
  31  Jemec Blaž 06.05.07
  35  Glogovčan Jernej 24.02.07
  37  Stojnić Marko 06.04.06
   Sava Kranj U12
Priimek in ime Rojen
  0  Šlibar Anže 29.09.06
  1  Gogić David 25.08.06
  4  Dvojmoč Tjaš 10.04.07
  7  Gogić Tijan 19.04.06
  8  Radiković Luka 26.04.07
  9  Maček Maks 17.02.06
  10  Dokl Nejc 04.01.06
  11  Todorović Lukas 27.02.07
  13  Jelić Luka (V) 22.10.07
  14  Spasovski David 22.10.06
  15  Jereb Blaž 06.09.06
  19  Gorjup Žan Luka 19.05.06
  31  Rakovec Maj 31.10.06
  40  Petkovski Filip (K) 13.11.06
  77  Zupančič Rok 13.03.06
  88  Zupančič Urh 13.03.06
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Podgorje-beli
   Bergant Gregor
   Sava Kranj U12
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   Triglav Podgorje-beli
   Sava Kranj U12
   0 : 1 8 - Radiković Luka (2')
   0 : 2 8 - Radiković Luka (6')
   0 : 3 10 - Dokl Nejc (8')
   0 : 4 8 - Radiković Luka (10')
   0 : 5 8 - Radiković Luka (14')
   0 : 6 0 - Šlibar Anže (24')
   0 : 7 8 - Radiković Luka (44')
   0 : 8 14 - Spasovski David (48')
   0 : 9 19 - Gorjup Žan Luka (53')
   0 : 10 40 - Petkovski Filip (55')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje-beli
   Sava Kranj U12
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje-beli
   Sava Kranj U12
   MENJAVE
   Triglav Podgorje-beli
  Minuta  Igralec
   Sava Kranj U12
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
8. krog 14.10.17
Britof : Škofja Loka 4 : 2
Royal Sport DLN : Niko Železniki 2 : 0
Preddvor : Naklo 1 : 4
Velesovo : JuRentA Bitnje 3 : 0
Zarica Kranj B : Polet 1 : 0
Kondor Godešič : Žiri 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan