align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U11 - skupina A 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 06.10.17
   TEKMA: Bohinj - KOV Jesenice 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Osenjak Jon (V) 13.07.07
  2  Oblak Medej 13.03.07
  3  Rabič Vasja 09.07.07
  4  Stare Rok 26.11.07
  5  Kerlec Mark 24.05.07
  6  Stare Ožbej 26.10.07
  7  Kusterle Kim 29.05.08
  8  Sodja Urban 17.01.08
  9  Gašperin Miha (V,K) 26.05.08
  10  Preželj Marcel 08.12.08
  11  Bernjak Sven 03.11.08
   KOV Jesenice
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Džinić Alin (V) 06.05.07
  2  Legat Anže 28.07.07
  3  Buvač David 06.04.07
  4  Cumbo David 20.07.07
  5  Tadić Ivano 01.08.07
  6  Filipov Jakob 09.05.07
  7  Hajdinjak Šumež Elvin 29.09.07
  8  Huseinbašić Adis 14.03.07
  9  Omerdić Haris 21.06.07
  10  Sadikaj Butrint 20.09.07
  11  Zlatanov Aleks (V,K) 26.05.07
   Druga ekipa
  12  Jurkovič Gaber 25.10.08
  13  Sodja David 12.04.07
  14  Sitar Klemen 13.06.08
  15  Štros Marcel 13.08.08
  16  Žnidar Tevž 20.03.08
   Druga ekipa
  12  Ugljanin Alen 29.07.07
  13  Huseinbašić Tarik 25.01.07
  14  Huseinbašić Muamer 25.01.07
  15  Višić Petar 19.10.07
  16  Kujačić Aleks 18.08.07
  17  Struna Tilen 05.03.07
  18  Čamdžić Adis 13.06.07
  19  Dautović Anes 15.11.07
   TRENER
   Bohinj
   Iskra Uroš
   KOV Jesenice
   Hvala Damjan
   STRELCI
   Bohinj
   KOV Jesenice
   OPOMINJANI
   Bohinj
   KOV Jesenice
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   KOV Jesenice
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
   KOV Jesenice
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
8. krog 14.10.17
Britof : Škofja Loka 4 : 2
Royal Sport DLN : Niko Železniki 2 : 0
Preddvor : Naklo 1 : 4
Velesovo : JuRentA Bitnje 3 : 0
Zarica Kranj B : Polet 1 : 0
Kondor Godešič : Žiri 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan