align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U11 - skupina A 2017/18
  Zapisnik: 10. krog 27.10.17
   TEKMA: Bohinj - Šobec Lesce 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Igrišče Danica, Bohinjska Bistrica    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   
   POSTAVI
   Bohinj
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Osenjak Jon (V) 13.07.07
  2  Oblak Medej 13.03.07
  3  Rabič Vasja 09.07.07
  4  Kerlec Mark 24.05.07
  5  Sitar Klemen 13.06.08
  6  Kusterle Kim 29.05.08
  7  Stare Ožbej 26.10.07
  8  Sodja Urban 17.01.08
  9  Sodja David 12.04.07
  10  Bernjak Sven 03.11.08
  12  Gašperin Miha (V) 26.05.08
   Šobec Lesce
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Kveder David (V) 27.03.07
  2  Mitkovski Damjan 24.03.07
  3  Brulc Koblar Lovro 01.06.07
  4  Rozman Aleks 30.11.07
  5  Zorko Blaž 29.06.07
  6  Mesojedec Erzin Marti 15.03.07
  7  Zupan Tevž 15.10.07
  8  Švab Anže 30.08.07
  9  Krivic Jaka 24.06.08
  10  Černe Lovro (V,K) 13.03.07
  11  Gjurin Izidor 21.02.07
   Druga ekipa
  11  Jurkovič Gaber 25.10.08
  13  Preželj Marcel 08.12.08
  14  Žnidar Tevž 20.03.08
  15  Stare Rok (K) 26.11.07
  16  Stare Mark 28.04.08
   Druga ekipa
  12  Košelnik Anže 07.09.07
  13  Behek Mitja 14.07.07
  14  Sernel Tit 26.03.08
  15  Pojbič Lukas 19.08.07
  16  Bremec Tadej 11.12.07
  17  Stojmilov Angel 16.11.09
  18  Meterc Valentinčič Mark 26.03.08
  19  Kobal Nikki 02.06.06
   TRENER
   Bohinj
   Iskra Uroš
   Šobec Lesce
   Zupan Peter
   STRELCI
   Bohinj
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Bohinj
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Bohinj
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Bohinj
  Minuta  Igralec
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
15. krog 21.04.18
Kondor Godešič : Niko Železniki 0 : 4
Preddvor : Royal Sport DLN 2 : 2
Visoko : JuRentA Bitnje 1 : 1
Žiri : Britof 5 : 1
Naklo : Škofja Loka 0 : 1
Polet : Zarica Kranj B 2 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan