align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U10 2017/18
  Zapisnik: 5. krog 29.09.17
   TEKMA: Škofja Loka U10 - KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka U10
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Matanović Sven (K) 13.03.08
  2  Žumer Urban (V) 01.07.08
  3  Šifrar Adam 30.01.08
  4  Ereiz Mario 25.09.08
  5  Oblak Tibor 11.09.08
  6  Kosmač Maks 28.05.08
  7  Pavlišič Jure 23.10.08
  8  Šarić Anej 20.04.08
  9  Hostnik Blaž 12.08.08
  10  Frlec Katarina 19.09.08
  12  Kaltak Ian (V) 20.04.08
   KOV Jesenice U10
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  2  Mujčić Edi 21.01.08
  5  Mlakar Matic 04.12.08
  7  Kapić Alen 01.05.09
  8  Hadžić Edvin 30.11.09
  9  Adrović Evin 24.05.08
  11  Biščević Lan 25.02.08
  12  Zukić Dajan (V) 12.11.08
  13  Božić Mateo 19.03.08
  14  Kranjec Jan 28.08.08
  15  Rekić Eman (K) 08.10.08
  20  Hajdarević Emrah 04.10.08
   Druga ekipa
  11  Beganović Enej 28.10.08
  13  Jesenovec Žan 23.05.08
  14  Ceferin Bor 02.06.08
  15  Omejc Drejc 18.03.08
  16  Malovčić Tin 30.05.08
   Druga ekipa
  1  Kamšek Maj 09.09.09
  3  Ališić Edvin 30.01.09
  4  Košir Lovro 04.03.09
  6  Stefanov Mark 06.01.09
  10  Vukalić Tarik 11.03.09
  19  Balagić Emin 21.11.09
   TRENER
   Škofja Loka U10
   Hirkić Sandi
   KOV Jesenice U10
   Rekić Edin
   STRELCI
   Škofja Loka U10
   KOV Jesenice U10
   OPOMINJANI
   Škofja Loka U10
   KOV Jesenice U10
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka U10
   KOV Jesenice U10
   MENJAVE
   Škofja Loka U10
  Minuta  Igralec
   KOV Jesenice U10
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
8. krog 14.10.17
Britof : Škofja Loka 4 : 2
Royal Sport DLN : Niko Železniki 2 : 0
Preddvor : Naklo 1 : 4
Velesovo : JuRentA Bitnje 3 : 0
Zarica Kranj B : Polet 1 : 0
Kondor Godešič : Žiri 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan