align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U10 2017/18
  Zapisnik: 6. krog 06.10.17
   TEKMA: Škofja Loka U10 - Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka U10
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Žumer Urban 01.07.08
  2  Matanović Sven (K) 13.03.08
  3  Šifrar Adam (V) 30.01.08
  4  Ereiz Mario 25.09.08
  5  Oblak Tibor 11.09.08
  6  Kosmač Maks 28.05.08
  7  Pavlišič Jure 23.10.08
  8  Šarić Anej 20.04.08
  9  Hostnik Blaž 12.08.08
  10  Kaltak Ian (V) 20.04.08
  11  Jesenovec Žan 23.05.08
   Šobec Lesce U10
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Zupan Urban (V) 05.11.09
  2  Vulič Stefan 09.08.08
  3  Manojlovič Koželj Lan 03.07.08
  4  Makris Filippos 26.06.08
  5  Zupan Jaka 23.08.08
  6  Tolar Patrik 23.06.09
  7  Vindiš Anže 20.10.08
  8  Keleman Alex 10.05.10
  9  Stare Žan 12.08.09
  10  Rakita Maksim 13.10.08
  12  Praprotnik Bezjak Urban (V) 19.05.09
   Druga ekipa
  12  Ceferin Bor 02.06.08
  13  Malovčić Tin 30.05.08
  14  Platiša Ruben 09.12.08
  15  Bajt Lan 22.04.08
  16  Matanović Tia 18.05.08
   Druga ekipa
  11  Herman Martin 29.07.09
  13  Hočevar Maj (K) 12.05.08
  14  Šifrer Matija 24.04.08
  15  Baloh Zor Jaka 16.05.09
  16  Kajganić David 12.10.09
  17  Krisch Florijan Jakob 17.06.09
   TRENER
   Škofja Loka U10
   Hirkić Sandi
   Šobec Lesce U10
   Gorišek Jaka
   STRELCI
   Škofja Loka U10
   Šobec Lesce U10
   OPOMINJANI
   Škofja Loka U10
   Šobec Lesce U10
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka U10
   Šobec Lesce U10
   MENJAVE
   Škofja Loka U10
  Minuta  Igralec
   Šobec Lesce U10
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan