align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Starejši cicibani U10 2017/18
  Zapisnik: 9. krog 20.10.17
   TEKMA: Škofja Loka U10 - Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka U10
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Malovčić Tin (V) 30.05.08
  2  Platiša Ruben 09.12.08
  3  Mlinar Luka 11.07.08
  4  Jesenovec Žan 23.05.08
  5  Ceferin Bor (K) 02.06.08
  6  Omejc Drejc 18.03.08
  7  Hostnik Blaž 12.08.08
  8  Frlec Katarina 19.09.08
  9  Žumer Urban 01.07.08
  12  Beganović Enej (V) 28.10.08
  13  Pavlišič Jure 23.10.08
   Šenčur U10
Priimek in ime Rojen
   Prva ekipa
  1  Uršič Jal (V) 07.12.07
  2  Uršič Nai 07.12.07
  3  Štupica Aljaž 30.05.08
  4  Mikolič Matic 17.05.08
  5  Lakner Orson (K) 15.04.09
  6  Korelc Matic 05.12.08
  7  Fister Tai 14.04.08
  8  Schenk Markus 27.09.08
  10  Udovič Lan 08.08.08
  11  Marinković Aleksej 24.06.08
  12  Bedenik Mitja 09.09.08
   Druga ekipa
  14  Šarić Anej 20.04.08
  15  Kaltak Ian 20.04.08
  16  Ereiz Mario 25.09.08
  17  Oblak Tibor 11.09.08
  18  Kosmač Maks 28.05.08
  19  Matanović Sven 13.03.08
  20  Šifrar Adam 30.01.08
   Druga ekipa
  13  Mubi Jan 29.04.08
  14  Ciperle Tilen 19.05.08
  15  Frantar Jakob 26.06.09
  16  Robnik Tian (V) 17.07.08
  17  Jenko Blaž 07.03.08
   TRENER
   Škofja Loka U10
   Hirkić Sandi
   Šenčur U10
   Nišandžić Dejan
   STRELCI
   Škofja Loka U10
   Šenčur U10
   OPOMINJANI
   Škofja Loka U10
   Šenčur U10
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka U10
   Šenčur U10
   MENJAVE
   Škofja Loka U10
  Minuta  Igralec
   Šenčur U10
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
8. krog 14.10.17
Britof : Škofja Loka 4 : 2
Royal Sport DLN : Niko Železniki 2 : 0
Preddvor : Naklo 1 : 4
Velesovo : JuRentA Bitnje 3 : 0
Zarica Kranj B : Polet 1 : 0
Kondor Godešič : Žiri 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan