align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 12.09.18
   TEKMA: Škofja Loka - Bohinj 3 : 1 (2 : 1)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Ajdovec Rafael
   2. pomočnik: Pratljačić Anto
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  6  Stanonik Tadej
  7  Jović Viler
  8  Avguštin Tadej
  11  Hirkić Sandi
  12  Reiner Jan (V)
  13  Novak Luka
  16  Gorenjc Alexander
  18  Bojić Momčilo
  45  Midžan Dino
   Bohinj
Priimek in ime
  1  Grgić Zoran (V)
  2  Piškur Primož
  7  Kovačič Jure
  9  Čajić Armin
  10  Kovačič Dejan (K)
  13  Milinkovič Igor
  16  Petković Milan
  17  Ploh Rok
  18  Horvat Mitja
  19  Rozman Simon
  21  Sodja Urban
  Rezervni igralci
  2  Matanovič Josip
  3  Bojić Savo
  9  Krpič Marko
  10  Jović Aleksandar
  14  Frelih Andraž
  15  Janežič Luka
  Rezervni igralci
  11  Iskra Uroš
  12  Ravnik Tomaž
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   Bohinj
   Čajić Armin
   STRELCI
   Škofja Loka
   1 : 0 18 - Bojić Momčilo (3')
   2 : 0 18 - Bojić Momčilo (21')
   3 : 1 13 - Novak Luka (55')
   Bohinj
   2 : 1 10 - Kovačič Dejan (28')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    11 - Hirkić Sandi (56')
   Bohinj
    13 - Milinkovič Igor (33')
    10 - Kovačič Dejan (87')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Bohinj
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  40'     2 - Matanovič Josip
       45 - Midžan Dino
  52'     10 - Jović Aleksandar
       18 - Bojić Momčilo
  52'     15 - Janežič Luka
       8 - Avguštin Tadej
  52'     3 - Bojić Savo
       6 - Stanonik Tadej
  67'     9 - Krpič Marko
       13 - Novak Luka
   Bohinj
  Minuta  Igralec
  53'     11 - Iskra Uroš
       9 - Čajić Armin
  71'     12 - Ravnik Tomaž
       18 - Horvat Mitja
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan