align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 12.09.18
   TEKMA: Bled Hirter - Žiri 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Vreček Bor
   2. pomočnik: Krsnik Luka
   Delegat: Govedarevič Stevo
   POSTAVI
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  3  Djukić Darko
  4  Fermišek Tadej
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  13  Stanko Ladislav (K)
  16  Vukić Aleks
  18  Wolhar Jan
  19  Cankar Anže
  20  Križaj Jure
  21  Muzaferović Hasan
   Žiri
Priimek in ime
  2  Domijan Rok
  3  Oblak Jošt
  4  Orešnik Krištof
  5  Kavčič Anže
  6  Marinac Dejan
  7  Eržen Nace (K)
  8  Krolnik Jaka Bric
  9  Prek Rene
  10  Burjek Rok
  11  Kunc Domen
  44  Likar Domen (V)
  Rezervni igralci
  2  Varl Boštjan
  5  Gaberšček Boštjan
  6  Udrih Jure
  7  Trelc Janez
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  17  Grašič Rok
  Rezervni igralci
  1  Zupet Klemen (V)
  14  Oblak Jaka
  15  Bratuž Nik
  16  Gligorević Goran
  17  Čuk Anže
  18  Peternel Matej
  19  Jereb Jan
   TRENER
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   Žiri
   Frelih Boris
   STRELCI
   Bled Hirter
   1 : 0 13 - Stanko Ladislav (66') 11m
   2 : 0 9 - Remškar Moreno (90')
   Žiri
   OPOMINJANI
   Bled Hirter
    20 - Križaj Jure (62')
    3 - Djukić Darko (81')
    4 - Fermišek Tadej (87')
   Žiri
    8 - Krolnik Jaka Bric (25')
    19 - Jereb Jan (82')
   IZKLJUČENI
   Bled Hirter
   Žiri
   MENJAVE
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  55'     10 - Čamdžić Ermin
       21 - Muzaferović Hasan
  55'     5 - Gaberšček Boštjan
       16 - Vukić Aleks
  62'     7 - Trelc Janez
       18 - Wolhar Jan
   Žiri
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Jereb Jan
       8 - Krolnik Jaka Bric
  46'     17 - Čuk Anže
       11 - Kunc Domen
  64'     15 - Bratuž Nik
       9 - Prek Rene
  87'     14 - Oblak Jaka
       5 - Kavčič Anže
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan