align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 03.10.18
   TEKMA: Visoko - Tinex Šenčur 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Žnidaršič Andrej
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Logar Tadej
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   Visoko
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Debeljak Žan
  4  Vrtač Nik
  5  Seljak Žan
  6  Markun Anže
  7  Zorman Maks David
  8  Vrtač Tim
  9  Križaj Peter
  10  Kern Gašper (K)
  11  Janhar Andraž
  20  Janhar Lovro
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  2  Vreček Matej
  5  Primožič Ambrož
  7  Dimitrov Robert
  8  Ovsenek Žiga
  11  Kokalj Samo (K)
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Jogić Ervin
  18  Markišić Elvis
  19  Bodiroža Aleksandar
  21  Volčič Matic
  22  Družinec Domen
  Rezervni igralci
  3  Dominko Jure
  12  Krč Gašper (V)
  14  Krek Luka
  15  Križnar Nejc
  17  Boncelj Uroš
  18  Čebulj Rok
  Rezervni igralci
  4  Bobolinski Goran
  10  Zupančič Jure
  14  Repnik Gašper
  15  Šmid Klavdij
  16  Jerič Kajetan
  17  Kern Gregor
   TRENER
   Visoko
   Vrtač Drago
   Tinex Šenčur
   Pavlin Brane
   STRELCI
   Visoko
   Tinex Šenčur
   0 : 1 11 - Kokalj Samo (75')
   OPOMINJANI
   Visoko
    6 - Markun Anže (85')
   Tinex Šenčur
    21 - Volčič Matic (30')
   IZKLJUČENI
   Visoko
   Tinex Šenčur
   MENJAVE
   Visoko
  Minuta  Igralec
  65'     17 - Boncelj Uroš
       9 - Križaj Peter
  72'     3 - Dominko Jure
       20 - Janhar Lovro
  79'     15 - Križnar Nejc
       11 - Janhar Andraž
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  56'     14 - Repnik Gašper
       7 - Dimitrov Robert
  69'     17 - Kern Gregor
       22 - Družinec Domen
  79'     15 - Šmid Klavdij
       18 - Markišić Elvis
  82'     4 - Bobolinski Goran
       8 - Ovsenek Žiga
  86'     16 - Jerič Kajetan
       21 - Volčič Matic
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan