align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 03.10.18
   TEKMA: Škofja Loka - Bled Hirter 0 : 3 (0 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Igrišče Puštal Škofja Loka    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Močnik Perič Aleš
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Blatnik Just
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  2  Matanovič Josip
  4  Oblak Anže (K)
  5  Avguštin Tilen
  7  Jović Viler
  9  Krpič Marko
  11  Hirkić Sandi
  12  Reiner Jan (V)
  14  Trebec Marko
  16  Gorenjc Alexander
  17  Frelih Andraž
  18  Bojić Momčilo
   Bled Hirter
Priimek in ime
  1  Škrjanec Anže (V)
  4  Fermišek Tadej
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  7  Trelc Janez
  8  Ambrožič Nejc
  14  Wolhar Jan
  16  Vukić Aleks
  17  Grašič Rok
  18  Grilc Marko
  20  Križaj Jure
  21  Muzaferović Hasan
  Rezervni igralci
  8  Avguštin Tadej
  10  Janežič Luka
  13  Novak Luka
  45  Midžan Dino
  Rezervni igralci
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  9  Remškar Moreno
  10  Čamdžić Ermin
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav
  19  Cankar Anže
   TRENER
   Škofja Loka
   Janežič Andrej
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Škofja Loka
   Bled Hirter
   0 : 1 10 - Čamdžić Ermin (60')
   0 : 2 8 - Ambrožič Nejc (67')
   0 : 3 17 - Grašič Rok (85')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    2 - Matanovič Josip (18')
   Bled Hirter
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  56'     8 - Avguštin Tadej
       9 - Krpič Marko
  61'     13 - Novak Luka
       17 - Frelih Andraž
  64'     10 - Janežič Luka
       14 - Trebec Marko
  78'     45 - Midžan Dino
       18 - Bojić Momčilo
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  54'     10 - Čamdžić Ermin
       7 - Trelc Janez
  54'     13 - Stanko Ladislav
       21 - Muzaferović Hasan
  54'     9 - Remškar Moreno
       14 - Wolhar Jan
  61'     2 - Varl Boštjan
       16 - Vukić Aleks
  66'     19 - Cankar Anže
       20 - Križaj Jure
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan