align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - ČLANI 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 03.10.18
   TEKMA: Niko Železniki - Sava Kranj 1 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Brezar Davor
   2. pomočnik: Habuš Žan
   Delegat: Rešek Edo
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Thaler Miha (V)
  2  Cvek Jure
  3  Kavčič Rok
  4  Šmid Gašper
  5  Dolenc Urban
  6  Dauti Sami
  7  Pfajfar Jan
  8  Potočnik Matic
  9  Prezelj Nejc
  10  Soklič Denis (K)
  11  Torkar Domen
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Zukanovič Jure
  5  Preradović Darko
  6  Kongnyuy Dinnyuy
  7  Šilc Tilen
  8  Kopač Matic
  9  Beganović Nermin
  10  Iličič Luka
  11  Marinković Bojan
  12  Rakovič Jan (V)
  20  Marčeta Danijel (K)
  22  Ivanuša David
  Rezervni igralci
  13  Gajgar David
  14  Gajgar Patrik
  15  Frelih Rok
  16  Jelovčan Sergej
  Rezervni igralci
  1  Oštir Aleš (V)
  13  Hasanaj Qendrim
  26  Klemenc Nejc
  27  Budau Gašper
   TRENER
   Niko Železniki
   Bertoncelj Uroš
   Sava Kranj
   Dojčinović Aleksandar
   STRELCI
   Niko Železniki
   1 : 4 5 - Dolenc Urban (76')
   Sava Kranj
   0 : 1 7 - Šilc Tilen (17')
   0 : 2 11 - Marinković Bojan (21')
   0 : 3 13 - Hasanaj Qendrim (51')
   0 : 4 8 - Kopač Matic (68')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
    8 - Potočnik Matic (82')
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     15 - Frelih Rok
       2 - Cvek Jure
  61'     13 - Gajgar David
       10 - Soklič Denis
  68'     14 - Gajgar Patrik
       4 - Šmid Gašper
  78'     16 - Jelovčan Sergej
       7 - Pfajfar Jan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Hasanaj Qendrim
       11 - Marinković Bojan
  60'     26 - Klemenc Nejc
       6 - Kongnyuy Dinnyuy
  69'     27 - Budau Gašper
       4 - Zukanovič Jure
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan