align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - MLADINCI 2018/19
  Zapisnik: 1. krog 19.09.18
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Eržen Tjaž
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Kovač Dejan (V)
  4  Baxhaku Astrit
  5  Mitrić Stefan
  6  Barać Bojan
  8  Talić Benjamin
  9  Talić Eldar
  10  Talić Armin
  11  Bajrić Amar
  15  Biščević Alan
  18  Ćehić Eldar
  73  Basta Uroš (K)
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Pivk Luka (V)
  2  Rebec Jan
  4  Čebašek Rok
  5  Stare Lenart (K)
  6  Kolenc Miha
  8  Kasapović Ken
  9  Marković Gavro
  10  Bikovski Filip
  11  Cvikl Miha
  16  Kramar Mark
  18  Rotar Martin
  Rezervni igralci
  2  Kaker Anže
  7  Pižuk Saša
  16  Pajaziti Florentin
  19  Krupić Amar
  21  Salihović Azemir
  Rezervni igralci
  7  Ikač Lazar
  13  Janc Matija
  14  Valjavec Enej
  15  Kajdiž Naj
  17  Notersberg Tim
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Šobec Lesce
   Gorišek Jaka
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 18 - Ćehić Eldar (65')
   Šobec Lesce
    7 - Ikač Lazar (90') 11m
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Talić Armin (74')
    73 - Basta Uroš (92')
    11 - Bajrić Amar (94')
   Šobec Lesce
    9 - Marković Gavro (82')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  70'     16 - Pajaziti Florentin
       18 - Ćehić Eldar
  70'     7 - Pižuk Saša
       4 - Baxhaku Astrit
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Janc Matija
       18 - Rotar Martin
  46'     14 - Valjavec Enej
       8 - Kasapović Ken
  53'     17 - Notersberg Tim
       6 - Kolenc Miha
  60'     7 - Ikač Lazar
       10 - Bikovski Filip
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan