align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - MLADINCI 2018/19
  Zapisnik: 2. krog 10.10.18
   TEKMA: Bled-Naklo - Šenčur 2 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Štrajhar Primož
   2. pomočnik: Lazarević Mile
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled-Naklo
Priimek in ime
  2  Rizvanovič Tim
  3  Arh Martin
  4  Jekovec Miha
  5  Lunar Miha
  6  Thaler Matevž
  7  Krasniqi Flamur
  8  Terplan Žan
  9  Andonov Sandro
  10  Majnik Miha (K)
  11  Avsec Veno
  12  Žumer Martin (V)
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Jenko Mark (V)
  2  Debeljak Jan
  3  Kukavica Gašper
  4  Džafić Din
  5  Resman Jakob
  6  Knific Aljaž
  7  Verbič Gregor
  8  Čarman Djuran Simon (K)
  9  Samardžić Benjamin
  10  Ziherl Lovro
  11  Gashi Albin
  Rezervni igralci
  13  Neković Benjamin
  15  Meglič Matija
  17  Šimnic Tevž
  18  Štefe Žan
  20  Novak Dominik Vid
  Rezervni igralci
  13  Nunar Matevž
  14  Sanković Luka
  16  Ribnikar Gal
  17  Šink Luka
  18  Blatnik Just
   TRENER
   Bled-Naklo
   Kristić Pero
   Šenčur
   Matić Darijan
   STRELCI
   Bled-Naklo
   1 : 1 9 - Andonov Sandro (56')
   2 : 3 20 - Novak Dominik Vid (81')
   Šenčur
   0 : 1 8 - Čarman Djuran Simon (12')
   1 : 2 16 - Ribnikar Gal (62')
   1 : 3 11 - Gashi Albin (80')
   OPOMINJANI
   Bled-Naklo
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Bled-Naklo
   Šenčur
   MENJAVE
   Bled-Naklo
  Minuta  Igralec
  53'     20 - Novak Dominik Vid
       7 - Krasniqi Flamur
  72'     13 - Neković Benjamin
       8 - Terplan Žan
  87'     18 - Štefe Žan
       11 - Avsec Veno
  92'     17 - Šimnic Tevž
       4 - Jekovec Miha
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Blatnik Just
       3 - Kukavica Gašper
  46'     14 - Sanković Luka
       4 - Džafić Din
  46'     17 - Šink Luka
       5 - Resman Jakob
  46'     13 - Nunar Matevž
       8 - Čarman Djuran Simon
  46'     16 - Ribnikar Gal
       9 - Samardžić Benjamin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan