align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 6. krog 22.09.18
   TEKMA: Žiri - Bled Hirter 1 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Begič Amel
   1. pomočnik: Šekić Haris
   2. pomočnik: Kužnik Marjan
   Delegat: Šturm Emil
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Zupet Klemen (V)
  2  Kržišnik Nejc
  3  Gligorević Goran (K)
  4  Orešnik Krištof
  5  Oblak Jošt
  6  Gligorević Zoran
  7  Eržen Nace
  8  Kavčič Anže
  9  Tratnik Matic
  10  Burjek Rok
  11  Čuk Anže
   Bled Hirter
Priimek in ime
  2  Varl Boštjan
  3  Djukić Darko
  4  Fermišek Tadej
  5  Gaberšček Boštjan (K)
  8  Ambrožič Nejc
  9  Remškar Moreno
  12  Halilović Alan (V)
  13  Stanko Ladislav
  17  Grašič Rok
  19  Cankar Anže
  20  Križaj Jure
  Rezervni igralci
  14  Kunc Domen
  15  Luznar Jure
  16  Prek Rene
  17  Eisele Nani
  18  Oblak Jaka
  44  Likar Domen (V)
  Rezervni igralci
  1  Škrjanec Anže (V)
  7  Trelc Janez
  14  Wolhar Jan
  16  Vukić Aleks
  18  Grilc Marko
  21  Muzaferović Hasan
   TRENER
   Žiri
   Frelih Boris
   Bled Hirter
   Dolinar Aleš
   STRELCI
   Žiri
   1 : 0 6 - Gligorević Zoran (8')
   Bled Hirter
   1 : 1 20 - Križaj Jure (14')
   1 : 2 17 - Grašič Rok (48')
   1 : 3 4 - Fermišek Tadej (60')
   OPOMINJANI
   Žiri
   Bled Hirter
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Bled Hirter
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Kunc Domen
       11 - Čuk Anže
  66'     16 - Prek Rene
       6 - Gligorević Zoran
  87'     17 - Eisele Nani
       2 - Kržišnik Nejc
   Bled Hirter
  Minuta  Igralec
  35'     14 - Wolhar Jan
       19 - Cankar Anže
  74'     7 - Trelc Janez
       20 - Križaj Jure
  81'     16 - Vukić Aleks
       2 - Varl Boštjan
  81'     21 - Muzaferović Hasan
       9 - Remškar Moreno
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan