align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  3.SNL-center 2018/19
  Zapisnik: 5. krog 25.09.18
   TEKMA: Tinex Šenčur - Zagorje 2 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Goričan Vojko
   1. pomočnik: Flajšman Jernej
   2. pomočnik: Barovič Nejc
   Delegat: Vidmar Blaž
   POSTAVI
   Tinex Šenčur
Priimek in ime
  1  Pečnik Matic (V)
  2  Vreček Matej
  4  Rozman Kristian (K)
  8  Ovsenek Žiga
  9  Markič Luka
  11  Kokalj Samo
  13  Jogić Ervin
  16  Šmid Klavdij
  19  Bodiroža Aleksandar
  20  Bobolinski Goran
  22  Družinec Domen
   Zagorje
Priimek in ime
  1  Mrežar Domen (V)
  2  Novak Gal
  3  Gorišek Anže (K)
  4  Nahtigal Tomaž
  6  Holešek Jan
  8  Kranjc Matija
  9  Zupančič Simon
  10  Mlinar Tilen
  11  Vodeb Nik
  14  Pirc Rok
  15  Bašić Denis
  Rezervni igralci
  5  Primožič Ambrož
  7  Dimitrov Robert
  12  Ažman Aljoša (V)
  14  Repnik Gašper
  16  Jerič Kajetan
  17  Kern Gregor
  Rezervni igralci
  5  Arnšek Klemen
  12  Holešek Jure (V)
  16  Kunič Domen
   TRENER
   Tinex Šenčur
   Matić Darijan
   Zagorje
   STRELCI
   Tinex Šenčur
   1 : 1 16 - Šmid Klavdij (25')
   2 : 3 14 - Repnik Gašper (86')
   Zagorje
   0 : 1 9 - Zupančič Simon (13')
   1 : 2 4 - Nahtigal Tomaž (58')
   1 : 3 9 - Zupančič Simon (73')
   OPOMINJANI
   Tinex Šenčur
    14 - Repnik Gašper (60')
    8 - Ovsenek Žiga (90')
   Zagorje
    9 - Zupančič Simon (74')
   IZKLJUČENI
   Tinex Šenčur
   Zagorje
   MENJAVE
   Tinex Šenčur
  Minuta  Igralec
  50'     5 - Primožič Ambrož
       22 - Družinec Domen
  50'     14 - Repnik Gašper
       9 - Markič Luka
  50'     17 - Kern Gregor
       13 - Jogić Ervin
  50'     7 - Dimitrov Robert
       16 - Šmid Klavdij
   Zagorje
  Minuta  Igralec
  88'     16 - Kunič Domen
       8 - Kranjc Matija
  90'     5 - Arnšek Klemen
       9 - Zupančič Simon
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan